Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
16°C
12°C
JUTRI
16°C
13°C
8913

Festival Hiše mladih

Tudi letošnja jesen prinaša v Hišo mladih pester izbor dogodkov, ki jih organizacije v ajdovski Hiši mladih ponujajo v okviru Festivala Hiše mladih 2018. Festival je nastal z namenom, da se organizacije predstavijo javnosti s svojim delovanjem. Letos bo Festival Hiše mladih potekal med 26.10. in 10. 11.2018. Organizatorji dogodka smo Mladinski kulturni center Hiša mladih Ajdovščina (Zavod za šport Ajdovščina) v sodelovanju z Bar Hiša mladih, Klub ajdovskih študentov, Mladinski svet Ajdovščina, Inštitut za mladinsko politiko, Medobčinsko društvo prijateljev mladine Ajdovščina, Rod mladi bori Ajdovščina, PUMO Ajdovščina, Zavod Sopotniki in Mala Momo.
Ponujamo vam zanimiv in raznolik program, za vse generacije. Udeležba na dogodkih je BREZPLAČNA. Lepo vabljeni.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi