Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
11°C
-5°C
JUTRI
12°C
-6°C
Deli
7149

Društvo MOST zaključilo študijsko leto

Pred poletnimi dopusti smo zaključili študijsko leto 2018/19 društva Most, Univerze za tretje življenjsko obdobje.  Prireditve, ki je bila 12. junija v dvorani društva, se je udeležilo preko 120 članov in gostov iz prijateljskih društev in občin.
Program so sooblikovale vse Mostove skupine - z nastopi v živo in s predstavitvijo dejavnosti društva preko projekcije na platnu .Predstavljene so bile vse dejavnosti društva v sliki in besedi. Predsednik Branko Lavrenčič je predstavil aktivnosti 360 članskega društva in programsko usmeritev. Nastopili so folklorna skupina, plesna skupina AJDA, kitarska skupina, lutkovna skupina ŽAR, krožek Ustvarjalno pisanje, prvič pa so se nam predstavili plesalci v paru in v skupini. Buren aplavz nastopajočim je bila lepa zahvala za prispevek in spodbuda vsem ostalim za delo v naslednjem študijskem letu. Prireditev je spremljala tudi razstava ustvarjalnih delavnic, slikarski in kamnoseški izdelki, kjer je bilo predstavljeno, kaj smo letos ustvarili, naredili in se naučili. Pričakujemo, da je prireditev širše seznanila in spodbudila sedanje in nove člane društva za vpis v številne aktivnosti v naslednjem študijskem letu, ki bo prvi teden v septembru.

Silvester
Foto: V. Vetrih

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi