Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.10.2016

pretežno jasno
Zvečer bodo krajevne plohe povsod ponehale. Noč bo večinoma oblačna, le na Primorskem bo deloma jasno. Burja se bo nekoliko okrepila.
5°C | 15°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 16°C
nedelja, 30.10.2016
5°C | 16°C
ponedeljek, 31.10.2016
7°C | 14°C
Opozorila
Sreda, 26.10.2016 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
15°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Spomladanska ureditev okolice KS Nova Cerkev, ......


TURIZEM

| |
20.06.2011      23:04
A A

Spomladanska ureditev okolice KS Nova Cerkev, pod okriljem članov TD Nova Cerkev


Konec meseca maja, se je v KS Nova Cerkev že tradicionalno zgodila delovna akcija - ureditev malega trga, ki jo vsako leto organizirajo in izvedeljo člani TD Nova Cerkev. Člani tovrstno delovno akcijo izpeljejo dvakrat letno - spomladi in jeseni.


Pomladno urejanje malega trga v Novi Cerkvi
Pomladno urejanje malega trga v Novi Cerkvi
Deli:

Da je Nova Cerkev tudi vizualno privlačna za krajane in tudi tiste, ki se peljejo samo mimo, vsako leto poskrbijo člani TD Nova Cerkev. Tako so tudi v letošnjem maju uredili mali trg v središču Nove Cerkve. Prav tako so za urejenost in za primerne cvetlične nasade poskrbeli: Mira in Jože Štokovnik (otok, kjer se zavije v Homec), Helena Kuzman (cvetlične grede pri vstopu v Socko) ter  Ivanka in Vlado Koprivnik (cvetlični nasad v Socki). Tako so člani TD Nova Cerkev letos še posebej "cvetlično" zaznamovali pot skozi celotno KS Nova Cerkev. Prav tako nekajkrat letno poskrbijo za urejanje krožišča pri vstopu v Novo Cerkev - čas tej ureditvi namenja ga. Agica Štokojnik.

 

Andreja Štravs

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 112
Izšla: 22.09.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.