Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.10.2016

pretežno oblačno
Proti večeru se bo dež na zahodu okrepil in ponoči zajel večji del države, vmes lahko tudi zagrmi.
13°C | 18°C
četrtek, 27.10.2016
9°C | 15°C
petek, 28.10.2016
2°C | 16°C
sobota, 29.10.2016
5°C | 16°C
Opozorila
Torek, 25.10.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
18°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kronika

Ekipa prve pomoči GZ Vojnik - Dobrna 4. na ......


KRONIKA

| |
24.06.2011      7:14
A A

Ekipa prve pomoči GZ Vojnik - Dobrna 4. na regijskem preverjanju


V soboto, 11. junija 2011, sta se regijskega preverjanja ekip prve pomoči CZ udeležili ekipi GZ Vojnik - Dobrna in skavtov Rakova Steza. Priprave na tekmovanje so potekale od februarja. Strokovno vodstvo je nudil Vlado Mikuž.


Ekipa prve pomoči GZ Vojnik - Dobrna
Ekipa prve pomoči GZ Vojnik - Dobrna
Deli:

Uprava Republike Slovenije za zaščito in reševanje, Izpostava Celje je v sodelovanju z Rdečim križem Slovenije, območnim združenjem RK Celje in Mestno občino Celje organizirala 17. regijsko preverjanje usposobljenosti ekip prve pomoči Civilne zaščite in Rdečega križa, ki je potekalo v soboto, 11. junija 2011, v Celju.

Preverjanje, z začetkom ob 8. uri, je potekalo na treh lokacijah v Celju. Na ta način so približali prvo pomoč javnosti ter občanom prikazali delo in poslanstvo ekip prve pomoči, članom ekip pa omogočili preizkus znanja v reševalnih aktivnostih, kot bi dejansko potekale ob naravnih nesrečah. V sklopu preverjanja usposobljenosti ekip prve pomoči je potekala tudi predstavitev dejavnosti različnih služb, ki se vključujejo v sistem varstva pred naravnimi in drugimi nesrečami.

Ekipa GZ Vojnik - Dobrna z vodjo Martino Težak se je odlično odrezala, saj je osvojila 4. mesto, skavti pa so prav tako pokazali veliko znanja in osvojili predzadnje mesto. Preverjanje je trajalo deset minut, a je bilo zelo zahtevno.

Milena Jurgec

Foto Aleš Mlinar

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 112
Izšla: 22.09.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.