Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.01.2017

jasno
Popoldne se bo marsikje po nižinah osrednje in jugovzhodne Slovenije zadrževala megla ali nizka oblačnost, ki sega do nadmorske višine okoli 800 m. Drugod bo precej jasno, na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -5 do -1, v višje ležečih krajih malo nad 0, na Primorskem okoli 10 stopinj.
-12°C | 1°C
ponedeljek, 23.01.2017
-12°C | 1°C
torek, 24.01.2017
-10°C | 0°C
sreda, 25.01.2017
-13°C | -1°C
četrtek, 26.01.2017
-14°C | 1°C
Opozorila
Nedelja, 22.1.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
-12°C
1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Prvi rojstni dan Sekcije podjetnic in obrtnic ......


GOSPODARSTVO

| |
22.01.2015      15:14
A A

Prvi rojstni dan Sekcije podjetnic in obrtnic OOZ Celje


Pravkar so praznovale prvi rojstni dan članice Sekcije podjetnic in obrtnic, ki deluje pod okriljem Območne obrtno-podjetniške zbornice Celje. Vsaka izmed članic že uspešno deluje v svoji dejavnosti, zato je njihov osnovni cilj, da so in bodo uspešne tudi v prihodnje. Povezale so se, da izmenjajo izkušnje, spodbujajo strokovni razvoj in sodelujejo na poslovnem področju in ker verjamejo v pozitiven doprinos celotni družbi.


Alenka Vodončnik, predsednica sekcije
Alenka Vodončnik, predsednica sekcije
Deli:

Predsednica sekcije ga. Alenka Vodončnik: »Vesele smo in ponosne, da danes praznujemo prvi rojstni dan in da smo v tem kratkem obdobju naredile kar veliko stvari ter se povezale z ostalimi sekcijami žensk v Sloveniji. Sem optimistična glede nadaljevanja našega dela.«

 

Podpredsednica ga. Katarina Hohnjec: »Prav je, da se združujemo, izmenjujemo mnenja in načrtujemo sodelovanja tudi z drugimi, ki še niso naše članice. Z druženjem pridobimo nove izkušnje in s pomočjo članic sekcije lahko rešimo marsikatero težavo.«

 

Članica nadzornega odbora OOZ Celje ga. Lena Korber: »Vesela sem, da se nam je uspelo povezati v tem kratkem času in izmenjati veliko izkušenj. Pri svojem delu smo bile uspešne. Naš cilj je, da se nam pridružijo še nove podjetnice. Zato dajem pobudo predvsem tistim mlajšim podjetnicam, da se nam pridružijo, saj lahko z njimi podelimo svoje izkušnje in jim olajšamo začetek vstopa na podjetniško pot.«

 

Cilji delovanja Sekcije podjetnic in obrtnic OOZ Celje so naslednji:

  • povezovanje podjetnic in obrtnic v smislu izmenjave izkušenj, znanja in dobrih praks;
  • utrditev vloge žensk v poslovnem svetu s krepitvijo osebne moči, znanja za učinkovitejši zagon in razvoj lastnega podjetja ter s širjenjem poslovnih mrež;
  • izobraževanje, usposabljanje, razvoj mrež in sodelovanje med članicami sekcije in navzven;
  • spodbujanje podjetniškega razmišljanja in podjetništva med mladimi ženskami kot načina življenja;
  • promocija podjetništva s poudarkom na ženskah;
  • vključevanje v nacionalne in mednarodne mreže ženskega podjetništva;
  • sodelovanje s sorodnimi organizacijami: Regijski svet poslovnih žensk in podjetnic pri Štajerski gospodarski zbornici Maribor, Ekonomski inštitut Maribor, Zavod Meta itd.;
  • organizacija, izvajanje in evalviranje projektov.

 

Za OOZ Celje: mag. Tatjana Štinek

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 113
Izšla: 08.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
22.01.2017
Danes ni dogodkov.
25.01.2017 | Ostalo
Delavnica Repair Cafe
25.01.2017 | Tečaji in delavnice
DELAVNICA: KAKO DOBITI SLUŽBO
25.01.2017 | Ostalo
Delavnica Repair Cafe
25.01.2017 | Tečaji in delavnice
DELAVNICA: KAKO DOBITI SLUŽBO

Bodite prvi pri oddaji mnenja.