Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 11.12.2016

delno oblačno
Popoldne se bo oblačnost od jugozahoda širila v osrednjo Slovenijo. V severnih in vzhodnih krajih bo še precej jasno. Čez dan bo ponekod zapihal zahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 5 do 11 stopinj C.
-2°C | 11°C
ponedeljek, 12.12.2016
-2°C | 11°C
torek, 13.12.2016
-5°C | 3°C
sreda, 14.12.2016
-5°C | 6°C
četrtek, 15.12.2016
-2°C | 6°C
Opozorila
Nedelja, 11.12.2016 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
11°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

LOKALNI ČASOPIS NOVICE št. 48


OBČINSKE, OBVESTILA

| |
10.07.2014      14:45
A A

LOKALNI ČASOPIS NOVICE št. 48Deli:

Spoštovani, 

 

zaradi tehničnih težav smo premaknili datum izida Novic št. 48. In, ker se bo v teh poletnih mesecih odvilo kar nekaj zanimivih in pomembnih dogodkov (LD bo imela svojo obletnico, Srečanje vseh društev;  DU bo prav tako praznovalo visoko obletnico, Mladi bodo imeli MÜže,...) smo se odločili,  da izid Novic premaknemo v prvo polovico septembra, da bomo lahko vključili še te vsebine. Kajti naslednja št. 49 je predvidena pred Božičem in potem te poletne vsebine ne bi bile več tako zanimive. 

To pomeni, da nam lahko do 30. avgusta še pošiljate prispevke z vsebinami, ki se bodo odvijale v tem času.

Še posebej spomnimo Lovsko družino, Društvo upokojencev, Društvo Mladih, ki bodo imeli v tem času prireditve. Seveda pa povabilo velja tudi za vse ostale, da lahko svoje počitniške utrinke izlijete na papir in nam jih skupaj s poletnimi fotografijami pošljete.Prosimo, da prispevke pošiljate sproti, ne pozabite pripeti  fotografije s pripisom – naslovom fotografije.  

 

 Bernarda Ban
za Uredniški odbor Novic

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sveti Andraž v Slovenskih goricah!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.