Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Danes bo oblačno in čez dan deževno. Najmanj dežja bo na vzhodu ob meji s Hrvaško, kjer bo začelo močneje deževati šele zvečer ali ponoči. Veter bo nekoliko oslabel. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 17, v jugovzhodnih krajih do 21 stopinj C.
12°C | 15°C
petek, 28.04.2017
7°C | 13°C
sobota, 29.04.2017
4°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
6°C | 16°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 18°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 5h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
12°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Solarni tabor v Predingu


OSNOVNA ŠOLA

| |
07.05.2012      10:01
A A

Solarni tabor v PredinguDeli:

Med 23. 4. in 25. 4. 2012 smo se nekateri učenci 7., 8. in 9. razreda z dvema učiteljicama udeležili Solarnega tabora v Avstriji, natančneje v Predingu. Prvi dan smo šli v osnovno šolo v Predingu, kjer so nam najprej predstavili potek dogajanja na Solarnem taboru. Razdelili smo se v dve skupini  in odšli na delo. Učili smo se o sončni energiji in globalnem segrevanju, izdelali smo časopis, odšli na dve poučni ekskurziji in spoznavali obnovljive vire energije. Najbolj všeč nam je bilo izdelovanje sončnih kolektorjev, ker smo se pri delu zelo zabavali. Zadnji dan, v sredo, je potekala prireditev in slavnostna predaja sončnih kolektorjev. Prejeli smo tudi diplomo za sodelovanje in se skupaj fotografirali. V teh dneh smo stkali nova prijateljstva in zelo uživali, zato še kar nismo hoteli oditi. Novim avstrijskim prijateljem smo obljubili, da bomo ohranjali stike z njimi in da se še kdaj srečamo.

(Urška Kokot)

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!