Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
8°C | 12°C
torek, 24.10.2017
9°C | 15°C
sreda, 25.10.2017
5°C | 17°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 20°C
petek, 27.10.2017
6°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
8°C
12°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Solarni tabor v Predingu


OSNOVNA ŠOLA

| |
07.05.2012      10:01
A A

Solarni tabor v PredinguDeli:

Med 23. 4. in 25. 4. 2012 smo se nekateri učenci 7., 8. in 9. razreda z dvema učiteljicama udeležili Solarnega tabora v Avstriji, natančneje v Predingu. Prvi dan smo šli v osnovno šolo v Predingu, kjer so nam najprej predstavili potek dogajanja na Solarnem taboru. Razdelili smo se v dve skupini  in odšli na delo. Učili smo se o sončni energiji in globalnem segrevanju, izdelali smo časopis, odšli na dve poučni ekskurziji in spoznavali obnovljive vire energije. Najbolj všeč nam je bilo izdelovanje sončnih kolektorjev, ker smo se pri delu zelo zabavali. Zadnji dan, v sredo, je potekala prireditev in slavnostna predaja sončnih kolektorjev. Prejeli smo tudi diplomo za sodelovanje in se skupaj fotografirali. V teh dneh smo stkali nova prijateljstva in zelo uživali, zato še kar nismo hoteli oditi. Novim avstrijskim prijateljem smo obljubili, da bomo ohranjali stike z njimi in da se še kdaj srečamo.

(Urška Kokot)

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!