Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.10.2016

delno oblačno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji in v višjih legah pretežno jasno. Delno se bo zjasnilo tudi drugod po državi. Temperature bodo od 9 do 14, na Primorskem okoli 19 stopinj C.
4°C | 15°C
sobota, 29.10.2016
3°C | 18°C
nedelja, 30.10.2016
7°C | 15°C
ponedeljek, 31.10.2016
7°C | 12°C
torek, 01.11.2016
1°C | 10°C
Opozorila
Petek, 28.10.2016 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
15°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

"Živa info točka" in peka palačink...


NOVICE

| |
22.05.2015      12:42
A A

"Živa info točka" in peka palačinkDeli:

V današnjem hitrem času razvite tehnologije, družabnih omrežij in nasploh prevelikem številu takšnih in drugačnih informacij se posameznik težko znajde in velikrat tudi izgubi. Tako ponavadi kljub poplavi informacij te velikrat ne pridejo do pravih oseb. Ker pa vemo, da je pri našem delu v mladinskem centru ključnega pomena informiranje mladih, smo se odločili, da predstavimo naše delo in aktivnosti kar na terenu.

V kolektivu  MCDD  smo tako prišli do ideje, da bi s peko palačink na prostem priredili  prvo "živo informacijsko točko”, kjer bi promovirali naše delo in aktivnosti na terenu.

Tako smo v sredo, 20. maja, na avtobusni postaji v Slovenskih Konjicah organizirali peko palačink.  Za lokacijo smo izbrali  avtobusno postajo v Slovenskih Konjicah, saj je tukaj največji pretok mladih (dijakov), in sicer med 12.00 in 15.00 uro.  Ob peki palačink smo delili letake o aktivnostih , ki se izvajajo v MCDD, o prireditvah, ki jih organiziramo in na splošno ozaveščali someščane  o našem delovanju.  Čeprav so bili ciljna skupina info točke dijaki, so se ob stojnici ustavili tako stari kot mladi.

Pri peki palačink sta nam pomagala fanta iz Kluba študentov Dravinjske doline (KŠDD) in Kluba dijakov Dravinjske doline (KDDD), s katerimi že več kot desetletje  uspešno sodelujemo pri organizaciji različnih prireditev. Palačinke so se pojedle vse, večina promocijskega materiala je bilo razdeljena, dobili smo tudi kar nekaj predlogov od mladih česa si želijo več. Tako je prva  »aktivna info točka« bila uspešna in že razmišljamo o ponovitvi. 

 

 

 

 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI MLADINSKI CENTER DRAVINJSKE DOLINE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


MLADINSKI CENTER DRAVINJSKE DOLINE
MLADINSKI CENTER DRAVINJSKE DOLINE
ŽIČKA CESTA 4 A
Tel:(03) 759 13 20
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6
28.10.2016
Danes ni dogodkov.
30.10.2016 | Družabni dogodki
Čarovniški festival in Sprejem Oli Walker
30.10.2016 | Družabni dogodki
Čarovniški festival in Sprejem Oli Walker

Bodite prvi pri oddaji mnenja.