Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-2°C | 6°C
sobota, 19.01.2017
2°C | 6°C
nedelja, 21.01.2017
-7°C | 9°C
ponedeljek, 22.01.2017
-5°C | 10°C
torek, 23.01.2017
-5°C | 11°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-2°C
6°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Sonja Šinigoj, direktorica SAOP iz Šempetra ......


GOSPODARSTVO

| |
11.03.2016      7:30
A A

Sonja Šinigoj, direktorica SAOP iz Šempetra pri Gorici, nagrajenka GZS za leto 2015(Foto: arhiv GZS)
(Foto: arhiv GZS)
Deli:
V četrtek, 10. marca, je Gospodarska zbornica Slovenije že 48. podelila Nagrade za izjemne gospodarske in podjetniške dosežke kot priznanje tistim gospodarstvenikom, ki že vrsto let uspešno vodijo svoja podjetja. Letos je slovenske gospodarske oskarje prejelo sedem vodilnih, dva sta iz velikih gospodarskih družb, trije iz srednjih in dva iz malih in mikro družb. Prihajajo pa iz 5 slovenskih regij in 5 dejavnosti. Med njimi je tudi Sonja Šinigoj, direktorica in soustanoviteljica SAOP iz Šempetra pri Gorici.

Podjetje SAOP, ki je bilo ustanovljeno leta 1990, Sonja Šinigoj vodi od leta 2009. Med prvimi so slovenskemu tržišču ponudili prilagojene poslovne informacijske rešitve za srednja in mala podjetja, danes pa njihova produkta iCenter in računovodski program miniMAX uporablja preko 6.000 podjetij in ustanov oz. preko 30.000 uporabnikov. "Podjetnik mora verjeti vase in v cilje, ki si jih je postavil," pravi Šinigojeva in dodaja: "Vedno smo investirali v napredne tehnološke rešitve. Trudimo se biti napredni, inovativni, predvsem pa pošteni in skrbni do kupca. Potrebne so nenehne investicije v razvoj kadrov in uporabo novih tehnoloških orodij." Družba SAOP je predvsem na domačem trgu v zadnjih treh letih uspela dosegati zavidljivo rast prodaje (14 odstotkov letno), ki ga je spremljala šestodstotna rast zaposlenih. Dodana vrednost se je vsako leto povečevala za petino, in je znašala nad 52.000 evrov na zaposlenega. Lani so vstopili tudi na turški trg. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.