Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.01.2017

jasno
Danes bo pretežno jasno, ponekod na Kočevskem in v Beli krajini pa bo zmerno do pretežno oblačno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megleno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -2 do 2, na Primorskem do okoli 8 stopinj C.
-5°C | 10°C
nedelja, 22.01.2017
-2°C | 8°C
ponedeljek, 23.01.2017
-4°C | 13°C
torek, 24.01.2017
-2°C | 8°C
sreda, 25.01.2017
-1°C | 7°C
Opozorila
Sobota, 21.1.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
-5°C
10°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Evropski projekti

Občina zelo uspešna na razpisu programa ......


EVROPSKI PROJEKTI

| |
12.09.2011      17:42
A A

Občina zelo uspešna na razpisu programa čezmejnega sodelovanja Slovenija-Italija 2007-2013; pet odobrenih standarnih projektov v okviru cilja 3Deli:
Od 9 prijavljenih projektov, v katerih sodeluje Občina Šempeter-Vrtojba bodisi kot vodilni oz. projektni partner, kar 7 projektov administrativno ustreznih in so šli v kvalitativno ocenjevanje. Po dolgem času smo prve avgustovske dni le dočakali rezultate projektov, prijavljenih na Javni razpis za predložitev projektnih predlogov standardnih projektov št. 02/2009. Prednostno lestvico izbranih projektov – seznam odobrenih in izključenih projektov za financiranje si lahko ogledate na www.ita-slo.eu. Z rezultatom kvalitativnega ocenjevanja smo lahko zelo zadovoljni, saj je bilo od sedmih odobrenih kar pet projektov. V proračun bo tako iz tega vira v treh letih priteklo kar 749.571,87 EUR nepovratnih sredstev. Strošek Občine je pri tem minimalen, saj bo prispevala 5 % lastnih sredstev; 85 % bo prispeval ESSR, 10 % pa bomo dobili iz državnega proračuna. Podrobneje smo projekte predstavili v jesenski izdaji Glasila Občine Šempeter-Vrtojba na straneh od 5 do 8.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.