Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 25.05.2017

pretežno jasno
Ponoči bo povečini jasno, le v vzhodni in deloma osrednji Sloveniji bo več oblačnosti, ponekod bodo možne tudi krajevne padavine.
13°C | 24°C
petek, 26.05.2017
8°C | 25°C
sobota, 27.05.2017
12°C | 26°C
nedelja, 28.05.2017
13°C | 28°C
Opozorila
Sreda, 24.5.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
24°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Skupaj za razvoj občine po meri občanov


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
25.10.2016      9:12
A A

Skupaj za razvoj občine po meri občanovgrb
grb
Deli:

Objavljamo spletno anketo o razvoju in življenju v Občini Miren-Kostanjevica, ki jo lahko izpolnite vsi njeni prebivalci. Za usmerjen razvoj občine je potrebna dobra strategija, zato smo se v občinski upravi odločili, da v naslednjih nekaj mesecih pripravimo strategijo razvoja občine do leta 2025. V kakšnem okolju vidite prave priložnosti za razvoj turizma, gospodarski razcvet in kmetijski zagon ... Vabimo vas, da izpolnite anketo, ki vam bo vzela le nekaj minut, nam pa dala dragocen vpogled v mnenje, želje in prioritete občanov. Ne zamudite priložnosti, da prispevate svoj košček v mozaik in da skupaj poskrbimo za razvoj občine po meri občanov. Anketa je odprta do 7. novembra 2016.

Župan Mauricij Humar: »S strategijo razvoja občine želimo opredeliti tiste ključne prioritete, močne strani občine, ki bi jih bilo smiselno razvijati v še večji meri, da zagotovimo višjo raven kakovosti življenja naših občanov. Da kot občina postanemo prepoznavni, da poskrbimo za skupni napredek in osebni razvoj občanov. Z začrtano strategijo bomo lahko bolj načrtno namenjali finančna sredstva za projekte, ki jih bomo skupaj z občani določili za najpomembnejše. Prav se mi zdi, da o tem, kaj si pravzaprav želijo, kako želijo živeti v letu 2025, povprašamo tudi občane, saj tega do zdaj ni storil še nihče.«

Anketo lahko rešite tukaj. Hvala za sodelovanje. Vaše mnenje nam je zelo dragoceno.

Občinska uprava
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Miren-Kostanjevica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Miren-Kostanjevica
Občina Miren-Kostanjevica
MIREN 137
Tel:(05) 330 46 70

Bodite prvi pri oddaji mnenja.