Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 09.12.2016

jasno
Ponoči bo deloma jasno. Ponekod po nižinah ter ob morju bo megleno. V višje ležečih krajih se bo krepil zahodni veter, ki pa bo le redkokje segel do nižin. Najnižje jutranje temperature bodo od -6 do 0, ob morju okoli 4 stopinje C.
-3°C | 6°C
sobota, 10.12.2016
-5°C | 7°C
nedelja, 11.12.2016
-2°C | 8°C
ponedeljek, 12.12.2016
0°C | 5°C
torek, 13.12.2016
-2°C | 1°C
Opozorila
Četrtek, 8.12.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
-3°C
6°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Pozdrav poletju – Žabji piknik 2013


ŠPORT

| |
27.06.2013      7:51
A A

Pozdrav poletju – Žabji piknik 2013Deli:

V soboto, 15. junija, sta lokalni športni društvi, ŠŠD Log - Dragomer in ŠD Log, v lepo urejenem športnem parku na Logu izpeljali občinsko prireditev Pozdrav poletju – Žabji piknik 2013. Žabice iz ŠŠD Log - Dragomer so za številne obiskovalce še zadnjič v tem šolskem letu pripravile pester program plesnih in akrobatskih nastopov. Zagrizeni Komarji, nogometna sekcija ŠD Log, so Žabice znova ugnali v zdaj že tradicionalni nogometni tekmi, na pregretem igrišču pa so "obračunali" člani košarkarskih sekcij ŠD Log. Športnim aktivnostim je sledil zasluženi počitek v dobri družbi in ob odlični hrani in pijači, pri čemer smo že kovali načrte za novo sezono ... Žabice in Komarji, uživajte na poletnih počitnicah, jeseni pa se spet vidimo! (KA)

 

 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!