Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-8°C | -1°C
sobota, 19.01.2017
-4°C | 1°C
nedelja, 21.01.2017
-9°C | -1°C
ponedeljek, 22.01.2017
-9°C | 0°C
torek, 23.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-8°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Objavili javno naročilo za prenovo tal šolske ......


NOVICE

| |
17.09.2014      12:08
A A

Objavili javno naročilo za prenovo tal šolske telovadnice


Občina Log - Dragomer je v prvi polovici septembra na portalu javnih naročil objavila javno naročilo za prenovo tal šolske telovadnice.


Deli:

Rok za oddajo ponudb se bo iztekel še pred izidom Našega časopisa, izvajalci bodo lahko to storili do 22. septembra. Kot nam je pojasnil Martin Martinčič iz občinske uprave, bodo v sklopu projekta obnovili obstoječo podlago; izvajalec jo bo na poškodovanih mestih zapolnil in nato po celotni dolžini prebrusil. Sledilo bo polaganje devet milimetrov debele upogljive talne obloge ter oznaka igrišč za košarko, rokomet, tenis in nogomet. Projekt sanacije tal šolske telovadnice je del programa Leader, ki je financiran v okviru strukturnega sklada Evropske unije. Iz tega naslova naj bi občina pridobila 50 odstotkov sredstev, drugo polovico pa bo pokril občinski proračun. Med večjimi projekti, ki so se sofinancirali s pomočjo tega programa, sta obnova fasade vrtca in gradnja otroškega igrišča v Dragomerju.

Ravnateljica Mihaela Mrzlikar nam je povedala, da bodo ob prenovi tal zamenjali letvenike (ribstole), telovadnico pa bodo tudi prebelili. Kot smo še izvedeli, so v osnovni šoli letos že opravili rekonstrukcijo čistilne naprave, za katero so odšteli 12 tisočakov. Načrtujejo pa gradnjo nadstreška nad požarnimi stopnicami in, če bodo imeli na voljo dovolj finančnih sredstev, tudi ogrevanje žlebov; s tem ukrepom naj bi odpravili zamakanje na strehi, s katerim se na osnovni šoli spopadajo pozimi.

 

V. L.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!