Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 09.12.2016

jasno
Ponoči bo pretežno jasno, predvsem v zahodni Sloveniji bo občasno več oblačnosti. Po nižinah v notranjosti bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -2, ob morju in v višjih legah od 2 do 7 stopinj.
-5°C | 8°C
sobota, 10.12.2016
-5°C | 8°C
nedelja, 11.12.2016
-3°C | 8°C
ponedeljek, 12.12.2016
1°C | 6°C
torek, 13.12.2016
-2°C | 6°C
Opozorila
Petek, 9.12.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-5°C
8°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Objavili javno naročilo za prenovo tal šolske ......


NOVICE

| |
17.09.2014      12:08
A A

Objavili javno naročilo za prenovo tal šolske telovadnice


Občina Log - Dragomer je v prvi polovici septembra na portalu javnih naročil objavila javno naročilo za prenovo tal šolske telovadnice.


Deli:

Rok za oddajo ponudb se bo iztekel še pred izidom Našega časopisa, izvajalci bodo lahko to storili do 22. septembra. Kot nam je pojasnil Martin Martinčič iz občinske uprave, bodo v sklopu projekta obnovili obstoječo podlago; izvajalec jo bo na poškodovanih mestih zapolnil in nato po celotni dolžini prebrusil. Sledilo bo polaganje devet milimetrov debele upogljive talne obloge ter oznaka igrišč za košarko, rokomet, tenis in nogomet. Projekt sanacije tal šolske telovadnice je del programa Leader, ki je financiran v okviru strukturnega sklada Evropske unije. Iz tega naslova naj bi občina pridobila 50 odstotkov sredstev, drugo polovico pa bo pokril občinski proračun. Med večjimi projekti, ki so se sofinancirali s pomočjo tega programa, sta obnova fasade vrtca in gradnja otroškega igrišča v Dragomerju.

Ravnateljica Mihaela Mrzlikar nam je povedala, da bodo ob prenovi tal zamenjali letvenike (ribstole), telovadnico pa bodo tudi prebelili. Kot smo še izvedeli, so v osnovni šoli letos že opravili rekonstrukcijo čistilne naprave, za katero so odšteli 12 tisočakov. Načrtujejo pa gradnjo nadstreška nad požarnimi stopnicami in, če bodo imeli na voljo dovolj finančnih sredstev, tudi ogrevanje žlebov; s tem ukrepom naj bi odpravili zamakanje na strehi, s katerim se na osnovni šoli spopadajo pozimi.

 

V. L.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!