Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

jasno
Popoldne bo v zahodnih krajih delno jasno z občasno zmerno oblačnostjo. Drugod bo pretežno oblačno, predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 1, na Primorskem do 6 stopinj C.
-7°C | 0°C
četrtek, 19.01.2017
-7°C | 0°C
petek, 20.01.2017
-9°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-9°C | 1°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 13h
Do četrtka zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Počasi bo slabela v četrtek čez dan, a bo do večera na izpostavljenih legah v sunkih še lahko dosegala hitrost okoli 100 km/h.
-7°C
0°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

PRVENSTVO KOMENDE V ŠAHU


ŠPORT

| |
10.01.2017      8:24
A A

PRVENSTVO KOMENDE V ŠAHUDeli:

PRVENSTO KOMENDE

 

V soboto 7. 1. 2017 in v nedeljo 8. 1. 2017 se je 60 šahistk in šahistov pomerilo na PRVENSTVU KOMENDE, katero je potekalo v dvorani Prostovoljnega gasilskega društva Komenda. Odigrali so 5 kol. V močni borbi za vrh je zmagal Jan Šubelj s 4,5 točkami. Drugo mesto je osvojil Jan Marn (večje število zmag s črnimi), 3. mesto je osvojil Blaž Debevec, (vsi ŠK Komenda). 4. mesto je osvojil Aleks Jeršič (odločal žreb, ŠK En Passant), 5. mesto Domen Tisaj. Udeležba je bila zelo lepa in števična, kar gre zasluga domačim članom in močnejšim domačim igralcem, ki so se pravočano prijavili na tekmovanje in tako pritegnili še igralce od drugod, prišli so igralci iz Ljubljane, Postojne, Frama, Slovenj Gradca, itd. Boljši igralci so si izboljšali ratinge, mladi igralci pa so pridobili pomembne iskušnje za prihajajoče regijsko prvenstvo in za državno prvenstvo mladih.

 

Poglajen Franc
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Priloge:
PDF
Tabela
78406_tabela-prvenstvokomende2017.pdf (14,97 KB)

Prenesi vse
Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Komenda!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo