Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 20.02.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo delno jasno z zmerno oblačnostjo. Temperature bodo od 7 do 12 stopinj C.
-2°C | 12°C
torek, 21.02.2017
-2°C | 12°C
sreda, 22.02.2017
1°C | 16°C
četrtek, 23.02.2017
1°C | 15°C
petek, 24.02.2017
9°C | 12°C
Opozorila
Ponedeljek, 20.2.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
12°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ŠPORTNI VIKEND "ŠD ŠIKOLE 2014"


ŠPORT

| |
09.09.2014      20:33
A A

ŠPORTNI VIKEND "ŠD ŠIKOLE 2014"REKLAMNI ATELJE BABŠEK. Foto: Nina Babšek.
REKLAMNI ATELJE BABŠEK. Foto: Nina Babšek.
Deli:

Za člane športnega društva Šikole v času letošnjih počitnic ni bilo počitka. Na igrišču v Šikolah se je tedensko odvijala športna rekreacija, ki je prispevala k druženju in zabavi tako med člani društva kot tudi ostalimi vaščani Šikol. Tudi za naše najmlajše smo v preteklih počitnicah pripravili novost, in sicer se je v juliju in avgustu na igrišču odvijal nogometni vrtec pod vodstvom Sebastijana Erhatiča za otroke do 8. leta starosti. Nogometne veščine, ki so jih pridobili z obiskovanjem vrtca, so pokazali na medsebojni tekmi v soboto, 30. 8., pred začetkom turnirja v malem nogometu. Ta se je odvijal v okviru tradicionalnega športnega vikenda ŠD Šikole. Športni vikend smo pričeli v petek s turnirjem v odbojki, kjer je bilo prijavljenih 11 ekip, in turnirjem v ulični košarki, kjer je bilo prijavljenih 5 ekip. V odbojki je po težkih tekmah zmagala ekipa Optimisti, v košarki je zmagala ekipa Borcev za severno mejo. V soboto pa smo pričeli že popoldan, in sicer z rekreativnim kolesarskim maratonom. Ko so se kolesarji vrnili, smo jim pripravili polžje dirke s kolesi. Potem so nastopili že omenjeni "mali nogometni upi", katere je bodrilo veliko navijačev. Vsem udeležencem nogometnega vrtca smo poklonili spominske majice in kolajne. Ta tekma naših najmlajših pa je bila odličen uvod v nočni turnir v malem nogometu, kjer je bilo prijavljenih 7 ekip. Zmagovalci drugo leto zapored so bili ekipa Reklamni atelje Babšek. Ekipe, ki so si priigrale prva tri mesta v posameznem športu, so prejele tudi pokale in praktične nagrade. Udeležba na vikendu je bila zadovoljiva z udeležbo kvalitetnih ekip na posameznih turnirjih, tako da je bilo priložnosti za "športanje" in zabavno druženje več kot dovolj.

Proti koncu tega meseca ponovno pripravljamo predstavo ekipe Reporterja Milana, ki se bo odvijala 26. 9. v dvorani v Cirkovcah. Vabljeni!

 

Vesna Kotnik
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kidričevo!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 20 21 22 23 24 25 26 27 28 1
20.02.201 | Družabni dogodki
ZIMSKE POČITNIŠKE AKTIVNOSTI ZA OTROKE
20.02.201 | Družabni dogodki
ZIMSKE POČITNIŠKE AKTIVNOSTI ZA OTROKE
01.10.2016 | Šport
Pričetek rekreacije za vse generacije

Bodite prvi pri oddaji mnenja.