Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 28.03.2017

jasno
Popoldne bo jasno. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 21 stopinj C.
-3°C | 20°C
sreda, 29.03.2017
0°C | 22°C
četrtek, 30.03.2017
4°C | 22°C
petek, 31.03.2017
5°C | 21°C
sobota, 01.04.2017
2°C | 22°C
Opozorila
Torek, 28.3.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
-3°C
20°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Hostel Pod Voglom ponovno prvi


TURIZEM

| |
13.11.2014      22:48
A A

Hostel Pod Voglom ponovno prvi


Iz Hostla Pod Voglom vam lahko tudi letos sporočimo, da smo v vseslovenski akciji Moja dežela – lepa in gostoljubna, ki jo vsako leto organizira Turistična zveza Slovenije, osvojili prvo mesto v kategoriji mladinskih prenočišč.


Deli:

Akcija, ki je že prerasla v vseslovensko gibanje za urejeno okolje in gostoljubnost in ki na svoj način odkriva širino in vsebinski smisel slogana Turizem smo ljudje, se je zaključila v oktobru. V njej je sodelovalo okoli 600 turističnih društev. Zaključna prireditev je potekala 14. oktobra v Portorožu. Turistično gostinska zbornica je na isti prireditvi našemu hostlu in podjetju Pac podelila dve priznanji: in sicer priznanje Hostlu pod Voglom za prispevek k razvoju mladinskega turizma v Bohinju ter podjetju Pac, doživljajski turizem , d.o.o. priznanje za prispevek k razvoju športnega turizma v Bohinju. Osvojeno prvo mesto in obe priznanji za nas pomenijo potrditev našega dela in vzpodbudo za nadaljnje delo.

 

O sezoni in druge novosti


Letošnja sezona je kljub kislemu vremenu prinesla v naš hostel številne goste od blizu in daleč. Opazili smo tudi, da se sezona za nas vsako leto nekoliko podaljša. Še vedno imamo veliko šolskih skupin iz Slovenije in tujine, ki imajo pri nas številne možnosti za izvajanje obšolskih dejavnosti.

 

Velika pridobitev v letošnjem letu je nova strešna kritina, ki jo je financiral lastnik zgradbe Japec Jakopin in je vlila nekaj prenovljene moči v duh in ekipo hostla. Uredili smo novo kolesarnico, ki je sprostila prostor za dve novi gostinski mizi, ki v času dogodkov služi kot oder.

 

Na odru smo letos gostili več glasbenih skupin: Čao Portorož, Veronika Kumar & the band in D'Plagiators. Večji prireditvi, s katerima se lahko pohvalimo in smo ju gostili v hostlu, sta bili zaključna tekma "ETU TNatura Cross Triathlon European Cup" in že skoraj tradicionalna Ekoavantura.

 

Okolico hostla še vedno krasi razstava fotografij Julijske Alpe 360°, katere odprtje smo gostili v maju. Prvič smo gostili Erazmove študente, ki so na študentski izmenjavi v Sloveniji.

 

V sodelovanju s knjižnico Antona Tomaža Linharta smo v hostlu letos uredili knjižnico »Knjige na počitnicah«, ki prijetno popestri ponudbo našim gostom.

 

Za promocijo Hostla Pod Voglom in dejavnosti Pac Sports agencije poskrbimo preko socialnih omrežij in na raznih sejmih v sodelovanju s Turizmom Bohinj. Kot predstavniki gospodarstva smo bili prisotni na Workshopih v Pragi, v Varšavi in v Goriških Brdih, kjer smo se pod skupno streho predstavljali različni bohinjski ponudniki in tako z združenimi močni zaokrožili pestro ponudbo Bohinja.

 

Vendar menimo, da bi bilo za večjo prepoznavnost Bohinja potrebno vložiti še več truda za stike z javnostjo na širši ravni.

 

 

Nada Odar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Marec 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6
29.03.2017 | Tečaji in delavnice
Gremo na vrt
04.03. - 29.05.2017 | Tečaji in delavnice
Joga z razgledom - Uvod v novo sezono
05.04.2017 | Kultura
Rdeča kapica
29.03.2017 | Tečaji in delavnice
Gremo na vrt
01.04.201 | Turizem
Domača tržnica na Bohinjski Bistrici
04.03. - 29.05.2017 | Tečaji in delavnice
Joga z razgledom - Uvod v novo sezono
05.04.2017 | Kultura
Rdeča kapica
06.01.2017 | Kultura
OBČASNA RAZSTAVA: Kakšno je bilo vreme na Gorenjskem

Bodite prvi pri oddaji mnenja.