Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 18.10.2018

delno oblačno
Sprva bo oblačno, ponekod tudi megleno. Rahel dež bo povsod ponehal. Čez dan se bo od severozahoda delno zjasnilo. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 20, na Primorskem do 24 °C.
12°C | 22°C
petek, 17.10.2018
11°C | 21°C
sobota, 19.10.2018
9°C | 20°C
nedelja, 20.10.2018
8°C | 19°C
ponedeljek, 21.10.2018
9°C | 10°C
Opozorila
Četrtek, 18.10.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
22°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

"Takole bom rekla"-klepet z Deso Muck...


KULTURA

| |
14.04.2017      23:17
A A

"Takole bom rekla"-klepet z Deso MuckDeli:

                     

V Kulturnem društvu Dvor smo v sredo, 12. 4. 2017, v svojo družbo povabili pisateljico, igralko, scenaristko, kolumnistko, televizijsko voditeljico, ljubiteljico živali in …. Morda že veste kdo je bila naša gostja? Seveda! Prav gotovo mislite pravo - Desa Muck.

V pogovoru, ki ga je vodila Alenka Murgelj iz Knjižnice Mirana Jarca Novo mesto, nam je Desa razkrila mnogo življenjskih izkušenj in nasvetov za spopadanje z izzivi, ki prihajajo tekom življenja na proti. Vse je začinila s svojim značilnim humorjem. Podala je nasvete za lažje učenje in trening možganov najmlajšim, potrdila da so Dolenjke »fejst« ženske ter da je svet lep, če si ga sami tako naredimo. Predstavila nam je svojo novo knjigo, zbirko kolumn, Takole bom rekla, ki se dotikajo različnih tem iz vsakdanjega življenja.

 

Da nam je bilo v družbi Dese Muck še bolj prijetno, so poskrbeli tudi otroci Otroškega pevskega zbora Podružnične šole Dvor, pod vodstvom Katje Avsenik ter pevci Mešanega pevskega zbora Dvor ob Krki, pod vodstvom Robija Kohka.

 

Desa si je vzela čas tudi za podpisovanje svojih knjig in klepet z najmlajšimi.

 

Iskrena hvala vsem sodelujočim za sodelovanje pri izvedbi dogodka.

 

 

Besedilo: Vesna Može

Foto: Jadranka Meglen
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Žužemberk!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!