Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.09.2018

jasno
Danes bo pretežno jasno. Burja na Primorskem bo oslabela in popoldne ponehala. Najvišje dnevne temperature bodo okoli 15, ob morju in na Goriškem do 20 °C.
1°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
3°C | 21°C
petek, 28.09.2018
5°C | 23°C
sobota, 29.09.2018
10°C | 17°C
nedelja, 30.09.2018
3°C | 15°C
Opozorila
Sreda, 26.9.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
16°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

10. občni zbor Kulturnega društva Šmihel pri ......


KULTURA

| |
26.02.2018      20:58
A A

10. občni zbor Kulturnega društva Šmihel pri ŽužemberkuFoto: Dejan Novak
Foto: Dejan Novak
Deli:

V soboto 24.02.2018 je v Okrepčevalnici pri Medenu potekal 10. občni zbor Kulturnega društva  Šmihel pri Žužemberku. Poleg članic in članov društva sta se dogodka udeležila tudi občinska svetnica ga. Ida Kastelic ter podžupan g. Jože Šteingel.

Po pregledu poročil  društvenih dejavnosti za leto 2017 lahko kulturniki zaključijo, da je za njimi še eno zelo uspešno leto.  V prihodnjem letu so si predstavniki posameznih sekcij zastavili velike ter povsem nove cilje, ki jih želijo nedvomno realizirati. Potrdili so finančno poročilo in se osredotočili na strateško načrtovanje prihodnjega delovanja.

Vodstvo kulturnega društva se želi zahvaliti vsem svojim članom, sponzorjem ter krajanom za neizmerno pomoč  pri soustvarjanju društvenih dogodkov.  Prav tako, pa želi izkoristiti priložnost in se zahvaliti obiskovalcem za obisk na organiziranih prireditvah, ter jih povabiti k skupnemu druženju na prihajajočih dogodkih pod okriljem Kulturnega društva Šmihel pri Žužemberku.

Nevenka Urbančič

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Žužemberk!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!