Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

pretežno oblačno
Danes dopoldne bo pretežno oblačno, predvsem v vzhodni polovici Slovenije bo tudi deževalo. Nekaj več sonca bo na Primorskem. Zapihal bo veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Popoldne se bo delno zjasnilo, še bodo možne posamezne krajevne plohe. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 27, na Primorskem okoli 30 °C.
17°C | 27°C
torek, 22.07.2018
17°C | 26°C
sreda, 24.07.2018
15°C | 28°C
četrtek, 25.07.2018
16°C | 29°C
petek, 26.07.2018
17°C | 29°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.7.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
27°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

10. občni zbor Kulturnega društva Šmihel pri ......


KULTURA

| |
26.02.2018      20:58
A A

10. občni zbor Kulturnega društva Šmihel pri ŽužemberkuFoto: Dejan Novak
Foto: Dejan Novak
Deli:

V soboto 24.02.2018 je v Okrepčevalnici pri Medenu potekal 10. občni zbor Kulturnega društva  Šmihel pri Žužemberku. Poleg članic in članov društva sta se dogodka udeležila tudi občinska svetnica ga. Ida Kastelic ter podžupan g. Jože Šteingel.

Po pregledu poročil  društvenih dejavnosti za leto 2017 lahko kulturniki zaključijo, da je za njimi še eno zelo uspešno leto.  V prihodnjem letu so si predstavniki posameznih sekcij zastavili velike ter povsem nove cilje, ki jih želijo nedvomno realizirati. Potrdili so finančno poročilo in se osredotočili na strateško načrtovanje prihodnjega delovanja.

Vodstvo kulturnega društva se želi zahvaliti vsem svojim članom, sponzorjem ter krajanom za neizmerno pomoč  pri soustvarjanju društvenih dogodkov.  Prav tako, pa želi izkoristiti priložnost in se zahvaliti obiskovalcem za obisk na organiziranih prireditvah, ter jih povabiti k skupnemu druženju na prihajajočih dogodkih pod okriljem Kulturnega društva Šmihel pri Žužemberku.

Nevenka Urbančič

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Žužemberk!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!