Logo MojaObčina.si

Žužemberk

JUTRI
2°C
-3°C
ČE.
3°C
-1°C
Deli
4559

10. občni zbor Kulturnega društva Šmihel pri Žužemberku

V soboto 24.02.2018 je v Okrepčevalnici pri Medenu potekal 10. občni zbor Kulturnega društva  Šmihel pri Žužemberku. Poleg članic in članov društva sta se dogodka udeležila tudi občinska svetnica ga. Ida Kastelic ter podžupan g. Jože Šteingel.

Po pregledu poročil  društvenih dejavnosti za leto 2017 lahko kulturniki zaključijo, da je za njimi še eno zelo uspešno leto.  V prihodnjem letu so si predstavniki posameznih sekcij zastavili velike ter povsem nove cilje, ki jih želijo nedvomno realizirati. Potrdili so finančno poročilo in se osredotočili na strateško načrtovanje prihodnjega delovanja.

Vodstvo kulturnega društva se želi zahvaliti vsem svojim članom, sponzorjem ter krajanom za neizmerno pomoč  pri soustvarjanju društvenih dogodkov.  Prav tako, pa želi izkoristiti priložnost in se zahvaliti obiskovalcem za obisk na organiziranih prireditvah, ter jih povabiti k skupnemu druženju na prihajajočih dogodkih pod okriljem Kulturnega društva Šmihel pri Žužemberku.

Nevenka Urbančič

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!