Logo MojaObčina.si

Žužemberk

JUTRI
23°C
8°C
SOB.
22°C
9°C
Deli
4559

Novo vodstvo Kulturnega društva Šmihel pri Žužemberku

V petek 15.03.2019 je v Okrepčevalnici pri Medenu potekal 11. občni zbor Kulturnega društva Šmihel pri Žužemberku. Poleg članov in članic kulturnega društva so se dogodka udeležili še župan Občine Žužemberk g. Jože Papež, občinski svetnik g. Rafael Vidmar ter poveljnik Prostovoljnega gasilskega društva Šmihel pri Žužemberku g. Dejan Palčar. Na občnem zboru so predstavniki p he osameznih sekcij predstavili svoje delovanje v preteklem letu ter podali predloge in začrtane cilje za tekoče koledarsko leto. Potrdili so finančno poročilo ter se skrbno osredotočili na pomen promocije in financiranja bolj dejavnih sekcij društva. Na 11. občnem zboru ob jubilejni 10. obletnici delovanja društva člani in članice soglasno razrešijo s funkcije člane v zasedbi upravnega ter nadzornega odbora. Z omenjenim dnem zapuščajo funkcijo ga. Karmen Sadar (predsednica), ga. Nevenka Urbančič (tajnica), ga. Helena Barle (blagajničarka), g. Jernej Iskra (predsednik nadzornega odbora), g. Jože Pečjak (član nadzornega odbora). Ob soglasnem izboru je prišlo do potrditve nove zasedbe, in sicer ga. Petra Vidic (predsednica KD Šmihel pri Žužemberku), ga. Simona Sadar (tajnica), ga. Maša Koler (blagajničarka), g. Miroslav Strnad (predsednik nadzornega odbora KD Šmihel pri Žužemberku), g. Rafael Vidmar (član nadzornega odbora). Mesto enega od članov nadzornega odbora ostaja nespremenjeno. Gospod Boštjan Koler bo nadaljeval s svojo dolgoletno funkcijo v kulturnem društvu.

Novemu vodstvu želimo, da uresničijo vse svoje začrtane cilje ter društvo vodijo preudarno, uspešno, organizirano ter z veliko pozitivne volje. 

Staro vodstvo se ob iztekajočem mandatu želi zahvaliti vsem svojim članom, sponzorjem, krajanom, Prostovoljnemu gasilskemu društvu Šmihel pri Žužemberku, ostalim prostovoljnim društvom ter Občini Žužemberk za neizmerno in nesebično pomoč pri soustvarjanju prireditev. Posebna zahvala gre naši članici in ne nazadnje prvi predsednici ob sami ustanovitvi društva go. Angelci Bedene, ki nas že vrsto let s toplimi rokami sprejema v svojih prostorih okrepčevalnice in nas po občnih zborih pogosti s hrano in pijačo.

Nevenka Urbančič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi