Logo MojaObčina.si

Zreče

DANES
10°C
-3°C
JUTRI
8°C
6°C
Deli
1404

ZANIMIVO DRUŽENJE DRUŠTEV UPOKOJENCEV

 

 

Vedno znova ugotavljam,da je povezovanje ljudi zelo dobro. Ljudje se med seboj spoznajo,povezujejo,izmenjajo ideje in tako se velikokrat zgodi,da se povezujejo kraji,prireditve in izleti.

Že nekaj let se družimo z društvom upokojencev Rogaška Slatina- na izletih,letovanju -tokrat pa smo bili skupaj na izletu še z DU-Loče.Napolnili smo avtobus in se odpravili v Lenti,kasneje pa še na najvišji stolp v Sloveniji,obiskali Dobrovnik in Benedikt,kjer smo ob kosilu tudi zaključili skupno druženje.Pa ne za vedno.Junija se odpravljamo v Avstrijo,v avgustu pa se bomo srečali v Dravinjski dolini in se povzpeli v Skomarje in Roglo.

Predsednika društev IVO   MARKOVINOVIČ in Marjan VOLAVŠEK sta si obljubila,da se bodo med seboj še družili in se tudi na izletih še srečamo.

In še moja pripomba:oba društva sta zelo gostoljubna in ne dvomim v to,da se ne bi še srečali. Vesela sem vedno,ko ugotovim,da je bila ideja o povezovanju- dobra,delo in druženje  pa veselo. Tatjana KOTNIK

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij