Logo MojaObčina.si

Zreče

JUTRI
13°C
-2°C
ČE.
14°C
-4°C
Deli
1518

NOVA PRIDOBITEV ZREŠKEGA PARKA

Te dni je v Zrečah  zelo  vroče-pa ne zaradi vremena.Vsi so vpeti v  urejanje,čiščenje in nenazadnje tudi v velikem pričakovanju.Vse se ureja,vse  poskušamo popravit,izboljšat,predno se pojavi  Evropska komisija  Entente Florale, komisija,ki je Zrečam 2003  podelila srebrno medaljo za urejenost.Pravzaprav opažamo sedaj še bolj,kaj bi morali izboljšati.Seveda ne vsi.Mnogi še ne vedo,kaj se dogaja,mnoge to ne zanima,ker ne dihajo za Zreče,svoj kraj,svoje okolje.To so tisti,ki v svojem kraju ne naredijo ničesar  za  skupno dobro - zahtevajo pa.Pa nič zato.Tudi brez njih bo kraj uspešen.

V parku je nastala nova pridobitev,ki je tokrat ob otvoritvi navdušila mnoge upokojence,ki so skupaj s trenerji preizkusili vse aparate,ki bodo služili za trening-tako domačinov,kot turistov.

Upam in želim,da bi bilo veliko  lepih druženj,uspešne telovadbe in čimanj tistih,ki znajo skupno dobro uničevat. 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi