Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.07.2018

pretežno oblačno
Dopoldne se bo delno zjasnilo. Popoldne bo spremenljivo oblačno, pojavljale se bodo krajevne plohe in nevihte. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 28 °C.
13°C | 28°C
torek, 17.07.2018
15°C | 28°C
sreda, 18.07.2018
13°C | 30°C
četrtek, 19.07.2018
13°C | 30°C
petek, 20.07.2018
12°C | 30°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.7.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Ansambel Glas nas je zopet navdušil


NOVICE

| |
03.04.2018      8:40
A A

Ansambel Glas nas je zopet navdušilDeli:

Z občnim zborom smo tudi upokojenci Zreč- zaključili z letom 2017.Tudi  to imenujemo druženje in tudi to je vsako leto bolj obiskano.Začne se  s pesmijo  članov društva in se nadaljuje največkrat  z nadvse priljubljenim ansamblom  GLAS,ki nas največkrat razveseljuje ob dnevu,kot je prav občni zbor.

 Začne se nato uradni del,kjer predstavimo  članom vsa poročila.Tako je predsednik društva Jože Košir podal poročilo dela za minulo leto,Majdka Oplotnik je navedla denarne zadeve,ki so v društvu najbolj pomembne,nadzorni odbor pa je sklenil nekatere podatke z vidika nadzornega odbora.Najmanj dela je  imel Drago Črešnar v častnem razsodišče društva,Črešnar Marija pa je navedla pohodniške poti ene od dveh skupin pohodnikov.Drugo skupino pohodnikov in njihove poti je podal BERIČNIK Jure.

Program letovanj in izletov je predstavila  Tatjana KOTNIK,prav tako pa tudi program »starejši za starejše«,kjer je koordinatorka.

Slišali smo tudi predloge  predsednika  za delo v predvolilnem letu,ki bo v DU-Zreče v letu 2019.

Ob dnevu mamic in babic pa so člani društva podelili cvetje.Ob koncu so člane društva Zreče pozdravili tudi župan Zreč, mag. BORIS PODVRŠNIK,ki je navedel kar precej podatkov o projektih,ki se odvijajo v občini.Svoje želje po druženju upokojencev sosednjih občin pa so povedali predstavniki društev VITANJE,SLOV.KONJICE IN OPLOTNICA.

Predsednik Jože Košir in podpredsednik društva pa so podelili  zahvale in priznanja.Zahvale posameznim podjetjem za pomoč pri delovanju društva,priznanja pa so tokrat prejeli:Anica VIDEČNIK,Ivan Zlodej  in Ravnjak Tone za dolgoletno sodelovanje v društvu.

Po kosilu so se upokojenci še zabavali,zaplesali in uživali ob petju ansambla GLAS,ki nas vedno znova navdušuje.  

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO UPOKOJENCEV ZREČE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!