Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.07.2018

pretežno jasno
Danes bo povečini sončno. Predvsem na Štajerskem in v Pomurju bo pihal severozahodni veter, v zahodnih krajih pa jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 27 do 32 °C.
13°C | 31°C
četrtek, 19.07.2018
12°C | 29°C
petek, 20.07.2018
12°C | 30°C
sobota, 21.07.2018
15°C | 29°C
nedelja, 22.07.2018
14°C | 26°C
Opozorila
Sreda, 18.7.2018 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
31°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

VSAKOLETNO SREČANJE STAREJŠIH KRAJANOV ZREČ...


NOVICE

| |
11.05.2017      15:33
A A

VSAKOLETNO SREČANJE STAREJŠIH KRAJANOV ZREČDeli:

 Vsakoletno srečanje  starejših občanov v Zrečah je bilo zopet prijetno,vsaj tako so udeleženci pohvalili delo prostovoljcev  Krajevne organizacije Rdečega križa  Zreče.Srečanje je bilo letos  14 dni prej,kot navadno,ker smo si želeli,da se prireditve udeležijo tudi tisti starejši- dedki in babice in celo prababice,ki se morajo navadno odreči prireditve zaradi obhajila  ali birme svojih vnukov,pravnukov.

Na prireditvi je bilo 196 krajanov,ki jih je prišel tokrat pozdravit podžupan Drago Šešerko,s strani Območnega združenja RK-Slov.Konjice in  podpredsednica RK-Slovenije  Irena Nečemer.Prireditve pa so se udeležili še predstavniki KORK-Vitanje in KORK Gorenje nad Zrečami.

Krajane Zreč so prišli iz Celja pozdravit  člani DU-Ostrožno- Etno skupina Sončnice,ki so zaigrali in zapreli kar nekaj pesmi.Spoznali smo se na skupnem letovanju v IZOLI.Nad povezovanjem z društvi v Zrečah pa je bila navdušena tudi glavna povezovalna oseba v zvezi z rezervacijami  hotel  DELFIN  DAŠA   ŽDRNJA- Gregorič.

Seveda pa je vse v dvorani nasmejal dober par v Ansamblu  APLAVZ (tokrat brez petja in igranja) SAŠO DOBNIK (poznan gasilec) in harmonikar v ansamblu IZIDOR KITEK.Predstavila sta se,kot lovca in dodobra nasmejala občinstvo.

Zaradi obveznosti,je domači župnik g. Peter Leskovar prišel  skoraj ob koncu prireditve in vendar smo ga bili vsi zelo veseli.

Hotelskemu osebju strežbe,kot kuhinji pa se vsi zahvaljujemo za izredno sodelovanje,pomoč in vso skrb,ki nam jo posvetijo.Hvala vsem in nasvidenju prihodnje leto.

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI RDEČI KRIŽ SLOVENIJE - KORK ZREČE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!