Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.02.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo delno jasno z zmerno oblačnostjo, v južni Sloveniji pa pretežno oblačno. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -8 do -4, po nižinah Primorske okoli 0 °C.
-12°C | -5°C
ponedeljek, 26.02.2018
-12°C | -6°C
torek, 27.02.2018
-13°C | -5°C
sreda, 28.02.2018
-14°C | -6°C
četrtek, 01.03.2018
-15°C | -1°C
Opozorila
Nedelja, 25.2.2018 ob 10h
Najmočnejši sunki burje na Primorskem bodo do noči na torek ponekod presegali hitrost 100 km na uro.
-12°C
-5°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Pestra ponudba v novi Zreški cvetličarni


NOVICE

| |
18.03.2016      15:34
A A

Pestra ponudba v novi Zreški cvetličarni


Nahaja se v istem ambientu kjer je bila Cvetličarna Pozeb, ki je svoja vrata odprla že leta 1986. Lastnica Zreške cvetličarne Metka Pinter floristka in mojstrica cvetličarstva ima že preko trideset let izkušenj na tem področju. Prihaja iz Šentjurja. Je prava poznavalka in zbirateljica kristalov ter mineralov, ki jih rada komponira med svoje cvetlične kreacije. Sama izdeluje tudi krstne sveče, platna, unikatne voščilnice ter plakete za jubileje.


Deli:
Zreška cvetličarna je pričela poslovati konec meseca februarja s svežim pridihom na stari lokaciji. Izbirate lahko med veliko ponudbo rezanega cvetja in lončnic iz vseh kontinentov. Izdelujejo aranžmaje in šopke za vse priložnosti. Prav tako tudi aranžirajo darila po najnovejših modnih smernicah. Imajo pester darilni program. Žalna floristika ponuja različne vence, pogrebne in svečne aranžmaje ter žarne venčke. Nudijo brezplačno dostavo do pokopališč. Po naročilu okrasijo cerkve ter druga slavnostna prizorišča. Cvetličarna je odprta od ponedeljka do petka med 8. in 18. uro, ob sobotah med 8. in 13. uro. Svoja naročila lahko oddate tudi po telefonu.: 031 002 033 ali 03 576 22 03.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI LTO Rogla-Zreče, GIZ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!