Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Popoldne bo oblačno in deževno. Predvsem na Primorskem bodo sprva možne posamezne nevihte, tam bo začela pihati zmerna burja. Hladilo se bo, popoldanske temperature bodo le od 10 do 13, ob morju okoli 18 °C.
15°C | 18°C
nedelja, 23.09.2018
9°C | 25°C
ponedeljek, 24.09.2018
9°C | 20°C
torek, 25.09.2018
2°C | 16°C
sreda, 26.09.2018
0°C | 17°C
Opozorila
Sobota, 22.9.2018 ob 11h
Popoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
15°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

14 dni brezplačnega učenje tujega jezika za ......


VSEŽIVLJENJSKO UČENJE

| |
30.05.2016      9:23
A A

14 dni brezplačnega učenje tujega jezika za občane Občine Zreče


Da je znanje tujega jezika pomembno, prepevajo že ptice na veji. Pri razpisu prostega delovnega mesta se med vrsticami zahtevanih znanj v večini primerov nahaja tudi znanje vsaj enega tujega jezika, kar je razumljivo, saj slovenska podjetja vse bolj iščejo poslovne priložnosti tudi v tujini. Vse več je tudi posameznikov, ki se v tujino podajo zaradi študija, iskanja zaposlitve ali drugih osebnih razlogov, spet drugi se v učenje spustijo zaradi želje po potovanju, na katerem znanje tujega jezika pride prav na vsakem koraku. Tudi upokojenci so nad učenjem tujega jezika navdušeni, saj s tem koristno preživljajo prosti čas in skrbijo za umsko telovadbo.


Deli:

V naše uredništvo smo na to temo prejeli zanimivo ponudbo in sicer 14-dnevno brezplačno učenje angleščine, nemščine ali italijanščine za občane Občine Zreče. Učenje poteka preko vašega računalnika, tablice ali telefona, namenjeno pa je zaposlenim, podjetnikom, brezposelnim, upokojencem, dijakom in študentom. Učite se lahko od kjerkoli obstaja dostop do interneta, tempo in čas učenja pa si prilagajate sami. Ugodnost lahko izkoristite do 12.6.2016 tako, da obiščete spletno stran  http://sio.elearn.eu/tester kjer izberete en jezikovni paket, v polje koda za popust pa vnesete besedo POHORJE. 


Ponudnik pravi, da se po tej metodi tuj jezik lahko nauči prav vsak in da je poletje odličen čas za pridobitev znanja tujega jezika, saj se lahko učite kar iz domačega naslanjača ali v senci borovca z limonado v roki. Učenje vam pričara nasmeh na obrazu in že po prvi uri uporabe lahko svojega soproga, soprogo ali prijatelje presenetite z znanjem, ki ste ga osvojili. Če je to res mogoče ali ne, zanima tudi nas, zato bomo veseli, če se nam po 14 dneh uporabe javite in sporočite vaše izkušnje. Do takrat pa vam želimo prijetno učenje in čim več uspeha.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI LTO Rogla-Zreče, GIZ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!