Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 19.09.2018

pretežno jasno
Ponoči bo precej jasno, proti jutru bo ponekod nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 15, na Goriškem in ob morju okoli 17 °C.
13°C | 28°C
četrtek, 20.09.2018
14°C | 28°C
petek, 21.09.2018
12°C | 29°C
sobota, 22.09.2018
13°C | 19°C
nedelja, 23.09.2018
7°C | 20°C
Opozorila
Torek, 18.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
28°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Prva srečanja društev v novem centru-Zreče


NOVICE

| |
12.03.2017      13:42
A A

Prva srečanja društev v novem centru-ZrečeDeli:

V  zanimivem ambientu,lepo urejenem prostoru  Kovaške ceste 35-bo odslej za mnoge krajane- zanimiv cilj  preživljanja prostega časa.Pa smo naredili že prve posnetke s snidenja ob  mednarodnem prazniku žena.Različna društva,kar ne pomeni,da tako druženje ni še posebno zabavno.Več ljudi več ve,več ljudi si lažje med seboj pomaga,kar bo kmalu iz tega  tudi razvidno.

Ob čaju,pecivu  in vinu,ki smo ga za praznik dobile smo nazdravile.Glede na to,da smo nekateri dejavni v različnih društvih-smo se dogovorili,da si bomo med seboj tudi pomagali in se večkrat srečevali.Na občnem zboru  društva upokojencev bomo v sklopu projekta "starejši za starejše" predstavili novo možno varianto druženja vseh generacij-tudi seveda starejših,ki bodo lahko preživljali dopoldneve v družbi ob  branju knjig,pogovoru,TV in morda tudi kuhanju,če bodo obiskovalke želele.Tokrat so bili prisotni tudi otroci,ki so v otroškem kotičku risali,malico so v kuhinji kolegice pripravljale in ob polni mizi smo uživale in se že dogovarjale za naslednje projekte,ki se bodo v teh prostorih odvijali.Naj ne bo nikomur v Zrečah dolg čas.Ni potrebno,da sede doma sami,osamljeni.Poskušajmo si drug drugemu pomagat,se družit in kakšno zadevo skupaj tudi narediti v dobrobit krajanov.Predlogom,ki jih boste posredovali,izražali želje,potrebe pa bomo poskušali realizirat.

DOBRODOŠLI   v večgeneracijskem centru-ZREČE .
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zreče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!