Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 23.11.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno, predvsem na vzhodu in severu pa delno jasno. Pihal bo jugozahodni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 10, v zatišnih legah severne Slovenije okoli 0 °C.
2°C | 14°C
petek, 24.11.2017
0°C | 15°C
sobota, 25.11.2017
5°C | 11°C
nedelja, 26.11.2017
4°C | 7°C
ponedeljek, 27.11.2017
-5°C | 5°C
Opozorila
Četrtek, 23.11.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

POP-TV OBISKALI ZREČE


NOVICE

| |
12.03.2017      17:11
A A

POP-TV OBISKALI ZREČEDeli:

       Novi  večgeneracijski center Zreče- bo tokrat  predstavljen  celo v kratkem prispevku  v oddaji "Svet na kanalu A" v sredo 15.marca ob 18.00 uri.

Zbrali smo se v omenjenih prostorih in animirali nekatere,da so kvačkale,pletle,kuhale.Pravzaprav so nas  obiskali zaradi obiska gorskega zdravnika,ki mu prav pri nas pripravljamo presenečenje, in   bomo izdelke  ponesli s  seboj v Ljubljano na srečanje.Novinarka in snemalec sta prišla zadeve posnet,narediti reportažo-mi pa smo to izkoristili za druženje,delo in nato pogostili oba iz TV hiše,ki sta bila presenečena,navdušena in si res dodatno vzela čas,da sta spoznala tudi originalno domačo hrano-regrat "po naše" ,domač kruh in specialno pecivo.Bila sta navdušena,kar bo še boljši vzrok,da bomo mi njihovi specialni gosti v Ljubljani v četrtek.Veselimo se snidenja.

Srečna sem,da je projekt tako daleč urejen,da smo lahko prav ta prostor pokazali in se z njim pohvalili,ki je res nekaj posebnega.Upam,da bo tistim krajanom,ki to še niso videli- tudi tako všeč,kot nam in tudi snemalni ekipi  POP-TV.
  
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zreče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!