Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 17.08.2018

jasno
Popoldne bo pretežno jasno. V hribovitem svetu zahodne Slovenije ni izključena kakšna manjša ploha ali nevihta. Najvišje temperature bodo od 26 do 32 °C.
12°C | 29°C
sobota, 18.08.2018
15°C | 30°C
nedelja, 19.08.2018
13°C | 31°C
ponedeljek, 20.08.2018
14°C | 32°C
torek, 21.08.2018
15°C | 32°C
Opozorila
Petek, 17.8.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
29°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Občni zbor upokojencev na dan lažnivcev


NOVICE

| |
06.04.2017      8:27
A A

Občni zbor upokojencev na dan lažnivcevDeli:

 Dogodke na dan prvega aprila jemljemo z rezervo, saj nikoli ne veš, kaj je res in kaj ne.

Društvo upokojencev Zreče pa je prav ta dan zelo resno vzelo svoje slovo iz leta 2016. Navadno se to dogaja konec marca, letos pa je pač prišlo iz različnih vzrokov na dan, ko se lahko vsak malo pošali.

Po krajšem programu se je zbor pričel pri obisku 150–članov društva. Občni zbor so sestavljali Marija Jevšenak, Emica Šloser, Ivan Meke in Tatjana Kotnik, ki je  namesto pozdrava zagotovila, da bodo v bodoče višje pokojnine, vse zadeve pa, ki se bodo obravnavale na Občne zboru pa so resne.

Zboru upokojencev so posamezniki podali poročila o delu v prejšnjem letu, podano pa je bilo tudi finančno poročilo, ki je dokaj skromno, saj je, kot povsod - denarja vse manj. Leto v katero smo že pošteno zakorakali pa  je  že sedaj uspešno, saj se je mnogo stvari letos že naredilo v prid upokojencev in tudi ostalim, bodočim upokojencem, ki se vse manj vključujejo v društvo, kar je pravzaprav žalostno. Potrebovali bi nove, mlajše. Upokojenci vedno zagotavljajo, da so upokojenci, ki pa se tako še ne počutijo. Morda pa bi vseeno lahko postali člani? Morda bi prinesli v društvo tudi kakšno pomembno, dobro idejo? Poskusite, saj je druženje mlajših upokojencev tudi zanimivo.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO UPOKOJENCEV ZREČE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!