Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 20.09.2018

pretežno jasno
Danes bo povečini sončno, zjutraj bo po nekaterih kotlinah in dolinah megla. Popoldne v hribovitem svetu ni povsem izključena kakšna kratkotrajna ploha ali nevihta. V Vipavski dolini in na Krasu bo prehodno pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 28, na Primorskem do 30 °C.
13°C | 26°C
petek, 19.09.2018
13°C | 27°C
sobota, 21.09.2018
13°C | 29°C
nedelja, 22.09.2018
14°C | 20°C
ponedeljek, 23.09.2018
10°C | 23°C
Opozorila
Četrtek, 20.9.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
26°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

OBČINA ZREČE-ZA INVALIDE


NOVICE

| |
05.03.2017      15:13
A A

OBČINA ZREČE-ZA INVALIDEDeli:

Invalidi povsod-pa tudi pri nas, se v veliki meri  dnevno soočajo z mnogimi ovirami,ki jih želi Občina Zreče-odpraviti ali vsaj omiliti v tej  meri,da bi bilo življenje lažje za ljudi,ki so vezani na invalidski voziček,slabo ali sploh nič ne vidijo in prav vse,ki imajo kakršnekoli težave v okolju,kjer živimo.

V ta namen je bila sklicana  seja na pobudo župana mag.Borisa  Podvršnik in njegovih sodelavcev:Sandra Vidmar Korošec,Katjuša Črešnar,direktorica Občinske uprave Sandra Godec Mavhar.

Seji so prisostvovali invalidi:Suzana Špile,Jernej Štante,Andraž Burjan.Poleg omenjenih pa so člani še:Ivan Pavlič,Martin Lažeta in Tatjana Kotnik.

Precej zadev v Zrečah je bilo izboljšanih in vendar je še veliko dela.Prav zato smo sprejeli sklep,da se v najkrajšem času ponovno zberemo in s  seboj prinesemo predloge,ki bi lahko vplivali na izboljšanje vseh invalidov-naših,kot tudi turistov.

Kar nekaj izboljšav je planiranih že za letošnje leto-spet druge pa bodo morale počakat.Mnogi ne morejo do Občine,tudi ne do bazenov,učna pot prilagojena invalidom.Veliko premalo je tudi parkirišč za invalide-še slabše pa je videti zdrave ljudi,ki parkirajo na invalidskih parkirnih prostorih.Torej dnevno potrebujemo v kraju tudi osveščanje ljudi.Vsak bi  se moral včasih zamislit,kako bi bilo,če bi bil sam invalid.

Morda bomo v bližnji prihodnosti bolj pozorni do ljudi,ki so okrog nas in vendar zaradi nekaterih ovir slabše žive med nami,ker enostavno nimajo pogojev,kot jih imamo zdravi.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zreče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!