Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.02.2018

pretežno oblačno
Ponoči se bo sneženje od juga spet nekoliko okrepilo in zajelo vso Slovenijo. Le ob morju ter ponekod na Goriškem bo večinoma deževalo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem zmerna do močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do -1, na Primorskem do 4 °C.
-3°C | 0°C
nedelja, 25.02.2018
-9°C | -6°C
ponedeljek, 26.02.2018
-13°C | -6°C
torek, 27.02.2018
-12°C | -5°C
Opozorila
Četrtek, 22.2.2018 ob 18h
Najmočnejši sunki burje na Primorskem bodo ponekod presegali hitrost 100 km na uro.
-3°C
0°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Naši ponudniki na Kulinart-u v Celju


TURIZEM

| |
15.02.2016      9:12
A A

Naši ponudniki na Kulinart-u v CeljuDeli:

V Celju je potekal 1. KULINART – FESTIVAL HRANE IN PIJAČE od 12.2.-13.2.2016 v dvorani K celjskega sejmišča.

 

Gre za prvi tovrstni dogodek v Savinjski regiji, kjer so se med drugim predstavili tudi ponudniki destinacije Rogla – Pohorja, in sicer: Žganjekuha Vahter, Turistična kmetija Arbajter in Čebelarstvo Žvikart. Projekt je navdušil obiskovalce, ponudnikom pa omogočil nove kupce in dodaten vir zaslužka. Tako je združil vinarje, priznane restavracije, ponudnike domačih dobrot, proizvajalce, trgovce in zastopnike, predvsem pa poudaril pomen lokalnih sestavin in podprl odlične slovenske pridelovalce. Festival so popestrili kuharski šovi priznanih šefov, vodene degustiranje vin s sommelierji in drugo zabavno dogajanje za obiskovalce.

 

Za KULINART napovedujejo novo odmevna kulinarična prireditev v Sloveniji, na katero bodo s pomočjo obsežne promocije privabili veliko število kulinaričnih entuziastov iz vse Slovenije in dali nov pečat slovenski kulinariki. (U.F.)
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI LTO Rogla-Zreče, GIZ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!