Logo MojaObčina.si

Zreče

JUTRI
14°C
0°C
SOB.
5°C
-8°C
Deli
2414

GORSKI ZDRAVNIK BO OBISKAL LJUBLJANO

Glede na željo mnogih,ki obožujejo serijo Gorski zdravnik,ki se ponovno vrača na naše ekrane smo v dogorvoru s TV-hišo POP-TV, da se bomo udeležili srečanja  glavnega igralca  Hans Siegl-a v Ljubljani 16.marca.
Tako bomo organizirali v sklopu izletov DU-Zreče,tudi ta dodatni izlet v Ljubljano,kjer boste imeli priliko  se slikat ali govoriti  z  Avstrijcem,ki živi v Nemčiji na Bavarskem,v Avstrijo pa se vrača le na snemanje serije,ki je pri nas prirasla srcu starim in mladim-ženskam in moškim.Ellmau,kjer se največ snema je lani gostilo vsaj 150 avtobusov iz vse Slovenije.Med njimi je bilo tudi kar precej Zrečanov in potnikov iz okolice.Tudi letos ner bo nič drugače,saj Tirolska je prečudovita destinacija in zanimivosti ne manjka. Torej sedaj pa najprej v četrtek 16.marca v Ljubljano.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!