Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Danes bo oblačno, dež se bo od severa dopoldne razširil nad vso Slovenijo. Predvsem na Primorskem bodo možne posamezne nevihte. Prehodno bo zapihal severovzhodnik, ob morju pa bo še pihal jugo. Popoldne bo dež od severovzhoda počasi slabel, okoli poldneva bo na Primorskem začela pihati zmerna burja. Hladilo se bo, popoldanske temperature bodo le od 10 do 13, ob morju okoli 18 °C.
15°C | 17°C
nedelja, 21.09.2018
13°C | 29°C
ponedeljek, 23.09.2018
8°C | 25°C
torek, 24.09.2018
9°C | 19°C
sreda, 25.09.2018
3°C | 16°C
Opozorila
Sobota, 22.9.2018 ob 6h
Danes dopoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
15°C
17°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

GORSKI ZDRAVNIK BO OBISKAL LJUBLJANO


NOVICE

| |
19.02.2017      1:35
A A

GORSKI ZDRAVNIK BO OBISKAL LJUBLJANODeli:
Glede na željo mnogih,ki obožujejo serijo Gorski zdravnik,ki se ponovno vrača na naše ekrane smo v dogorvoru s TV-hišo POP-TV, da se bomo udeležili srečanja  glavnega igralca  Hans Siegl-a v Ljubljani 16.marca.
Tako bomo organizirali v sklopu izletov DU-Zreče,tudi ta dodatni izlet v Ljubljano,kjer boste imeli priliko  se slikat ali govoriti  z  Avstrijcem,ki živi v Nemčiji na Bavarskem,v Avstrijo pa se vrača le na snemanje serije,ki je pri nas prirasla srcu starim in mladim-ženskam in moškim.Ellmau,kjer se največ snema je lani gostilo vsaj 150 avtobusov iz vse Slovenije.Med njimi je bilo tudi kar precej Zrečanov in potnikov iz okolice.Tudi letos ner bo nič drugače,saj Tirolska je prečudovita destinacija in zanimivosti ne manjka. Torej sedaj pa najprej v četrtek 16.marca v Ljubljano.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO UPOKOJENCEV ZREČE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!