Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 16.11.2018

delno oblačno
Ponoči bo na Primorskem in v gorah precej jasno, drugod bo zmerno do pretežno oblačno. Na Primorskem bo pihala šibka burja.
2°C | 10°C
sobota, 17.11.2018
0°C | 8°C
nedelja, 18.11.2018
-2°C | 8°C
ponedeljek, 19.11.2018
0°C | 3°C
Opozorila
Četrtek, 15.11.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
10°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

GORSKI ZDRAVNIK BO OBISKAL LJUBLJANO


NOVICE

| |
19.02.2017      1:35
A A

GORSKI ZDRAVNIK BO OBISKAL LJUBLJANODeli:
Glede na željo mnogih,ki obožujejo serijo Gorski zdravnik,ki se ponovno vrača na naše ekrane smo v dogorvoru s TV-hišo POP-TV, da se bomo udeležili srečanja  glavnega igralca  Hans Siegl-a v Ljubljani 16.marca.
Tako bomo organizirali v sklopu izletov DU-Zreče,tudi ta dodatni izlet v Ljubljano,kjer boste imeli priliko  se slikat ali govoriti  z  Avstrijcem,ki živi v Nemčiji na Bavarskem,v Avstrijo pa se vrača le na snemanje serije,ki je pri nas prirasla srcu starim in mladim-ženskam in moškim.Ellmau,kjer se največ snema je lani gostilo vsaj 150 avtobusov iz vse Slovenije.Med njimi je bilo tudi kar precej Zrečanov in potnikov iz okolice.Tudi letos ner bo nič drugače,saj Tirolska je prečudovita destinacija in zanimivosti ne manjka. Torej sedaj pa najprej v četrtek 16.marca v Ljubljano.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO UPOKOJENCEV ZREČE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!