Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

jasno
Popoldne bo na zahodu zmerno, ponekod občasno pretežno oblačno. Drugod bo precej jasno. Ponekod bo pihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 25 stopinj C.
4°C | 22°C
petek, 20.10.2017
5°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
7°C | 21°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 18°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 14°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
22°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Članice premagale Benedikt


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
17.03.2016      20:36
A A

Članice premagale Benedikt


17. krog 2. lige vzhod: Benedikt : Swatycomet Zreče 1:3 / 27:29; 25:22; 14:25; 19:25/


Deli:
Ekipa Swatycomet Zreče:  Pavlič Nina (17), Kotnik Carmen (20), Napotnik Patricija (21), Podkrajšek Doroteja (1), Hrustelj Tjaša (1), Podkrajšek Patricija (3),  Jakob Janja, Potočnik Anja (0), Skerbinek Eva (0),  Žigon Ana (2);  Trener ekipe: Klokočovnik Boris,  pom. Tr.: Bremec Mitja

Iskrice Swatycometa Zreče so dosegle še deveto zmago v prvenstvu, po porazu v domači dvorani Ljutomerja pa znova zasedajo 5 mesto v ligi, katega so doma pred tednom dni izgubile. V uvodnem nizu so si odbojkarice iz Zreč prednost treh točk ob drugem tehničnem odmoru priigrale po zaslugi dobrega servisa in igre na prvo linijo, saj je Žigon Ana dobro sodelovala  z korektorjem ekipe Napotnik Patricijo in napadalko Pavlič Nino. Dobro je deloval tudi blok pri gostjah iz Zreč.  Kljub temu pa so domačinke lovile priključek vse do zaključka seta, ko so uspele izenačiti pri 23 točki.  V zaključku seta so gostje iz Zreč zapravile kar tri zaključne  žoge, domače pa eno. Pri četrti zaključni žogi pa so gostje vendarle zaključile set v svojo korist.

Ekipa Benedikta pa je v drugem setu vendarle popravila vtis na tekmi, saj so z dobrim servisom gostjam onemogočale  idelani sprejem  in napad. Tako so skozi celoten set igrale zbrano; gostje iz Zreč  pa skrbele skozi celoten set, da se niso preveč oddaljile  in imele kontrolo nad  igro. Prav v zaključku seta pa so domačinke, vendarle z dobrim servisom naredile prednost z 24:19, kar jim je tudi omogočilo,  da so v setih izenačile. Tretji niz je bil v znamenju gostij iz Zreč, katerim je teklo vse po maslu, saj so idealno sprejemale, v napadu so bile neustavljive in nizale točke. V prvem tehničnem odmoru so vodile 4:8, v nadaljevanju pa stopnjevale, še na servisu in dosegale točke kar v seriji.  V napadu so bile neustavljive Kotnik, Napotnik, Pavlič, katere so dosegale točke iz vseh pozicij. Na zaključku seta pa je svoje dodala še Podkrajšek Doroteja na servisu in zmaga  v setu ni bila vprašljiva. Set so sicer začele bolje domače igralke, katere so imele pobudo v igrišču in na prvem tehničnem odmoru še vodile z 8:6, nato pa je njihova igra vse bolj razpadala, saj so gostje iz Zreč znova zaigrale zbrano in postale neustavljive v napadu in na servisu. V nadaljevanju pa so pri drugem tehničnem odmoru vodile že z 16:11, dobro so igrale tudi v igrišču in domače igralke niso imele več nobene možnosti, da potek igre obrnejo sebi v prid in pridejo do izenačenja. Na koncu so Swatycometovke slavile tudi v tem nizu in se veselile tudi nove zmage,
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ODBOJKARSKI KLUB SWATYCOMET ZREČE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!