Logo MojaObčina.si
DANES
25°C
12°C
JUTRI
26°C
12°C
Oceni objavo

Aprilska številka Žirovskih novic

Sredi aprila bo izšla nova številka Žirovskih novic. Če želite v njej objaviti članek o dogajanju v našem kraju in občini, v vašem društvu ali katero drugo zanimivost, ste lepo vabljeni, da nam pošljete svoje prispevke.

Posamezen prispevek naj ne bo daljši od 4.000 znakov (skupaj s presledki). V to število znakov so vštete tudi fotografije, ki jih pošljite zraven v čim višji resoluciji (za posamezno fotografijo odštejte po 500 znakov, obvezno navedite tudi avtorja fotografije oziroma vir).

Prispevke in fotografije pošljite najkasneje do 28. marca na elektronski naslov urednice ge. Mateje Rant na mateja.rant@g-glas.si. Če želite, da v rubriko koledar dogodkov uvrstimo katerega od prihodnjih dogodkov ali prireditev v Žireh, nam prav tako sporočite naziv dogodka, datum, njegov opis, organizatorja in organizatorjeve kontaktne podatke. Informacije o dogodkih prav tako pošljite do 28. marca na naslov mateja.rant@g-glas.si.

Vabljeni k sodelovanju!

Oglejte si tudi