Logo MojaObčina.si

Žiri

JUTRI
21°C
4°C
PET.
20°C
12°C

18. Otroška nogometna šola Žiri 2020


Nogometni klub Žiri letos organizira že 18. zaporedno Poletno otroško nogometno šolo v zadnjem tednu avgusta – tik pred začetkom novega šolskega leta. V tem času se otroci spoznavajo z nogometnimi veščinami, v prijetnem vzdušju pod vodstvom profesorjev in študentov športne vzgoje ter trenerjev mlajših kategorij Nogometnega kluba Žiri.
Dejavnost bo potekala na nogometnem stadionu v Žireh v avgustu od ponedeljka, 24. 8., do petka, 24. 8. 2020, v dopoldanskem času od 9.00 do 12.00 ure. V nogometno šolo se lahko prijavijo deklice in dečki od 6. do 11. leta starosti (otroci rojeni leta 2009 do vključno leta 2014). Nogometne izkušnje niso pogoj za udeležbo. V primeru slabega vremena bo vadba potekala v telovadnici OŠ Žiri.
Več informacij najdete na facebook strani ali na uradni spletni strani NK Žiri
Prijavo oddajte najkasneje do 9. 8. 2020 in sicer na e-mail naslov estera.vehar13@gmail.com ali pa preko spletnega obrazca, ki ga najdete na uradni spletni strani NK Žiri 

V primeru dodatnih vprašanj kontaktirajte vodjo nogometne šole Estero Vehar na e-mail: estera.vehar13@gmail.com
Veselimo se nogometnih počitnic z vami in vašimi najmlajšimi! :)
NK Žiri

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi