Logo MojaObčina.si

Žalec

DANES
19°C
1°C
JUTRI
19°C
4°C
12861

Video snemanje občinskih cest na območju občine Žalec

Občane obveščamo, da bo predvidoma od 15. marca 2021 do 15. aprila 2021 potekalo video snemanje cest v upravljanju Občine Žalec. Snemanje bo po naročilu Občinske uprave izvajalo podjetje DFG CONSULTING, d.o.o., z namenom pridobivanja podatkov cestne infrastrukture v upravljanju Občine. Na Občinski upravi namreč urejamo in osvežujemo podatkovno bazo o cestah. Podatki bodo zaupne narave in NE bodo javno dostopni. Vozilo, ki bo opravljalo snemanje, je znamke Toyota RAV4 srebrno-kovinske barve. Na njem je zapisano ime podjetja ter dejavnost - snemanje cest. 

Kontaktna oseba za dodatne informacije o izvedbi video snemanja: Aleš Uranjek, tel. 03 713 64 52, elektronski naslov: ales.uranjek@zalec.si.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi