Logo MojaObčina.si

Žalec

DANES
20°C
5°C
JUTRI
22°C
7°C

Poletje v Žalcu 2022, program prireditev

Prijazno vabljeni na raznovrstne dogodke, ki jih skozi celo poletje pripravljamo za vas v okviru POLETJA V ŽALCU 2022!

Obiščete lahko številne koncerte za vse okuse na Šlandrovem trgu, pri fontani piv ali v Letnem gledališču Limberk (Slavko Ivančič z bandom, Adi Smolar, Počeni škafi, Bo!, Šank Rock, Klapa Šufit, Veseli svatje, Moonlighting Orchestra, Zmelkoow in mnogi drugi), mini kino in kino na prostem, vodene oglede razstave v Dvorcu Novo Celje ali se udeležite pohoda po hmeljski poti. Za vsakega nekaj!

Podroben seznam dogodkov najdete na povezavi spodaj oz. na priloženem letaku.

Organizatorji dogodkov: Zavod za kulturo, šport in turizem Žalec, Mladinski center Žalec in Študentski klub Žalec

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi