Logo MojaObčina.si

Žalec

JUTRI
16°C
-4°C
PET.
14°C
2°C
1915

Ocenjevanje škode na stavbah zaradi posledic potresa 29. decembra 2020

Vse oškodovance, ki so utrpeli škodo na stavbah zaradi posledic potresa 29. decembra 2020, obveščamo, da se bo na osnovi izdanega sklepa Ministrstva za obrambo, Uprave Republike Slovenije za zaščito in reševanje (URSZR) pričelo s popisom škode.

Škodo na stavbah lahko prijavite najkasneje do 29. 1. 2021, in sicer pisno na naslov Občina Žalec, Ulica Savinjske čete 5, 3310 Žalec ali osebno v glavni pisarni Občine Žalec, pritličje, soba št. 7.

Za dodatne informacije smo dosegljivi na telefonski številki 03 71 36 465 ali na e-naslovu: glavna.pisarna@zalec.si.

Ob prijavi škode je potrebno OBVEZNO navesti telefonsko številko, naslov elektronske pošte oziroma kontaktne podatke ter priložiti fotografije poškodovanih objektov (po možnosti pred in po potresu) oz. dokazilo, da so bile poškodbe posledice potresa in ne starih poškodb na objektu.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi