Logo MojaObčina.si

Žalec

JUTRI
4°C
-6°C
ČE.
4°C
0°C
2896

Hitro antigensko testiranje od 25.10.2021 do 29.10.2021

ZD Žalec bo v naslednjem tednu izvajal hitro antigensko testiranje na okužbo z novim koronavirusom v Domu II. slovenskega tabora Žalec, Aškerčeva 9a, po sledečem razporedu:

ponedeljek 25.10. med 8. in 10. uro
sreda 27.10. med 15. in 18. uro
petek 29.10. med 15. in 18. uro

Cena testa je 9,50 EUR. Plačilo je možno samo s plačilno kartico na lokaciji testiranja. 

S seboj, prosimo, prinesite osebni dokument in kartico zdravstvenega zavarovanja. Zaželeno je, da imate na posebnem listku zapisano vašo telefonsko številko. V primeru gneče med čakanjem Vas prosimo za ohranjanje medsebojne razdalje in uporabo zaščitne maske.

POMEMBNO: Testiranje je namenjeno iskanju morebitnih okuženih med na videz zdravo populacijo. Tiste, ki imajo kakršne koli, tudi blage znake bolezni, prosimo, naj na testiranje s hitrimi testi ne hodijo, ampak se samoizolirajo ter kontaktirajo svojega izbranega osebnega zdravnika. Le-ta jih bo napotil na testiranje z metodo PCR.

Poudarjamo, da je testiranje mogoče le v okviru vnaprej objavljenih časovnih terminih. V primeru verbalnega in/ali fizičnega nasilja smo dolžni poklicati 113.

Zahvaljujemo se Vam za potrpežljivost in razumevanje.
Lepo Vas pozdravljamo,
ZD Žalec

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi