Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
18°C
-2°C
JUTRI
16°C
4°C

zaposlitev

Osrednjeslovenska regija
Sobota, 04. April. 2020

Vodja razvoja prodaje (m/ž)

Delos zaposlovanje d.o.o.

Dobro plačilo, gibljiv delovni čas, pogodba za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo.

Nedelja, 12. April. 2020

Komercialist / vodja salona (m/ž)

FEIDOM AA d.o.o.
  • Izjemno priložnost za delo v pozitivnem mladem kolektivu, ki je med seboj tesno povezan,
  • priložnost za rast in karierni razvoj,
  • stabilno, dolgotrajno zaposlitev,
  • napredovanje,
  • osebnostno rast,
  • dobro plačilo (nagrade, stimulacije).
Četrtek, 23. April. 2020

Prodajni predstavnik tehničnih produktov (m/ž) v Ljubljani

Trenkwalder kadrovske storitve d.o.o.
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6-mesecev,
  • organizirana krajša šolanja v tujini, pridobivanje novih znanj neposredno pri proizvajalcih,
  • aktivno spremljanje mentorja v času poskusne dobe,
  • stimulativno nagrajevanje, možnost soudeležbe pri prometu oz. delež lastništva,
  • uporaba službenega vozila v službene namene,
  • dinamične delovne naloge in samostojnost pri delu.

Prodajalec v družinski trgovini (m/ž)

Adecco H.R. d.o.o., vodilno mednarodno podjetje na področju upravljanja s človeškimi viri za svojega naročnika išče novega sodelavca/ko.

Prodajalec (m/ž) v Sanaturi Hipermarket Šiška

K prijavi vabimo kandidate, ki imajo dokončano najmanj V. stopnjo izobrazbe in strokovni farmacevtski izpit. Zaželeno je, da: ste vestni in zanesljivi, pripravljeni za učenje in nova znanja v okviru delovnega mesta, vas veseli delo z ljudmi....
Nedelja, 05. April. 2020

Prodajalec na gradbenem oddelku (m/ž)

Prodajalec v trgovini (Ljubljana)

Tvoje delo bo obsegalo: Prodaja blaga, svetovanje kupcem o prodajnih artiklih in možnostih plačila, zlaganje in sortiranje blaga ter priprava blaga in prodajnega prostora za prodajo, opravljanje količinskih in kvalitetnih prevzemov blaga, označevanje blaga z maloprodajnimi cenami in predpisano dokumentacijo, spremljanje stanja zalog, evidence kritičnih rokov in seznanjanje nadrejenih,..
Ponedeljek, 06. April. 2020

Višji komercialist na izvršnem področju M Tehnika

Pričakujemo: VII. stopnjo izobrazbo; dobro razvite komunikacijske in organizacijske sposobnosti; analitičnost in usmerjenost v iskanje rešitev; naravnanost k razvoju in širjenju prodajnega trga.