Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
12°C
JUTRI
21°C
15°C
Oceni objavo

Vandrovke - naših 16 let

Že prvi torek v mesecu marcu nam je postregel z sončnim vremenom. Pomlad je že dodobra zakorakala v vsej svoji cvetoči lepoti in počasi a vztrajno postaja vse bolj zelena. Čeprav smo spoznali veliko poti in stezic po okolici Vrhnike, se najdejo saj delno tudi take, po katerih še nismo hodili. Zato je vsak torek drugačen in poseben.
V torek, 11. marca, smo Vandrovke praznovale 16 let skupnih druženj in zanimivih pohodov. Ob skodelici kave in sladici smo se spomnile in obujale spomine na nešteto pohodov in tudi na tiste, ki so se opogumile in se udeležile prvega pohoda leta 2008. Zelo smo vesele pohodnic, ki se po različnih izostankih ponovno vračajo v skupino in vseh tistih, ki se nam na novo pridružijo. Upokojenke in upokojenci, zberite pogum in pridite ob torkih pred društvene prostore, kjer se zbiramo. Ne bo vam žal, vedno je zabavno in veselo. Vandrovke, vse najboljše za lep jubilej, vztrajnost in pogum, da se vsak torek odpravite od doma.

Zapisala: Vesna Stare
Slike: Vesna Stare

Oglejte si tudi