Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo precej jasno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 8, na Primorskem okoli 10 stopinj C.
8°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 18°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 14°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 15°C
torek, 24.10.2017
3°C | 17°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
20°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Kljub dežju več tisoč glava množica


TURIZEM

| |
15.06.2014      10:22
A A

Kljub dežju več tisoč glava množica


Vrhnika, 14. junij - Začelo se je s pogledi v nebo, ki so takoj po prvih glasbenih ritmih Roberta Fickerja, že iskali dežnike. Tako klavrno se je začela letošnja Noč na Vrhniki, a v senci pregovora "slab začetek, dober konec", je na prizorišču v športnem parku že čez nekaj ur več tisočglava množica obiskovalcev poskakovala v ritmih glasbe in soju polne lune. Na dež so spominjale samo še redke luže.


Duet In vivo
Duet In vivo
Deli:

Tako kot pretekla leta, je organizator (Prireditvena agencija Interplan in ZIC Vrhnika) z lutkovno predstavo Maček Muri najprej poskrbel za najmlajše, za tem pa se je začel koncertni večer. Kot rečeno ga je začel Ficker, a dež se je zavlekel še v nastop naslednje skupine Muff, ki ji je letos za las ušel Evrovizijski nastop. Očitno je vreme nekaj hotelo povedati ali pa je nekdo uslišal molitve deklet, ki so hitele pred oder, ko je nanj stopil domačin in ljubljenec vrhniške publike - Challe Salle, kajti dež se je hipoma poslovil. Nastopil je v duetu z obetavnim raperski upom Adamom Velićem. Ljubitelji rap glasbe so tokrat prišli na svoj račun, kajti za njima je na oder stopil še raper Zlatko in eno uro ogreval množico preden je ta zaslišala prvi kitarski zvok Rock'n'banda. Rock Ferengja se je pred polnočjo poslovil, nebo je razsvetlil Hamexov ognjemet, takoj zatem pa so prizorišče zatresli hitri ritmi srbskega glasbenega dueta In vivo, ki jih javnost najbolj pozna po mega hitu Moje leto. Koncertni večer je zaključil hrvaški pevec, ki bo prvega novembra upihnil 60. svečko Jasmin Stavros. Stari znanec Vrhnike je s seboj pripeljal zapeljive gostje Učiteljice s katerimi je skupaj posnel svojo zadnjo skladbo Nema natrag. 

Gašper Tominc, foto: GT
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.