Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
28°C
10°C
JUTRI
30°C
16°C

To sredo ponovno pridejo mladi Francozi z okoli 260 vozili

800 mladih popotnikov iz Francije, Belgije, Španije, Velike Britanije in Poljske bo to sredo po 19. uri »zasedlo« Športni park Vrhnika. Naj spomnimo, da se je karavana, ki potuje po Evropu v okviru projekta Europ.Raid, lani že mudila na Vrhniki. Mladi bodo na svojem popotovanju, v okviru katerega bodo obiskali preko 20 držav in opravili 10 tisoč kilometrov, razdelili preko 20 ton šolskih potrebščin in medicinskih pripomočkov v manj razvitih območjih.

Da bo ostal spomin na postanek na Vrhniki lep, jim vrhniški gostitelji (glavni organizator je TD Blagajana Vrhnika) želijo pripraviti nepozaben sprejem s koncertom v bazenu, celotno dogajanje pa bo spremljala tudi dobrodelna nota. Več podrobnosti o programu si lahko ogledate na priloženem letaku.

Gašper Tominc

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi