Logo MojaObčina.si
DANES
3°C
1°C
JUTRI
7°C
0°C
Oceni objavo

SREČANJE ČLANIC IN ČLANOV DRUŠTVA UPOKOJENCEV VRHNIKA STAREJŠIH OD 75 LET

Socialna komisija in prostovoljke projekta Starejši za starejše vsako leto pripravijo srečanje starejših članov in članic Društva upokojencev Vrhnika. Letos smo se srečali in skupaj obujali spomine 31. avgusta. 
Vse prisotne sta v krajših nagovorih pozdravila predsednica, Fani Al- Mansour in podžupan, Mirko Antolović, ki se je nekaj časa zadržal v prijetnem druženju.

Srečanje je popestril Pevski zbor Društva upokojencev Vrhnika in plesna skupina Frajle Društva upokojencev Rakek. Za tiste, ki se radi zavrtijo ob prijetni glasbi pa je poskrbel ansambel z Loga. Sledilo je kosilo z bogračem in štrukljem. Podelili smo tudi šopke presenečenja, ki sta ga prejela naša dolgoletna članica Ivanka Dolenc in član Anton Bastarda. Šopek pa je prejel za 70 let delovanja na glasbenem področju tudi Tone Kogovšek. Veseli smo bili velikega števila prisotnih, njihove pozitivne energije in dobre volje, saj je na ta način poplačan ves vloženi trud tistih, ki pripravljamo srečanje.

Zapis: Vesna Stare
Foto: Željko J.

Oglejte si tudi