Logo MojaObčina.si

Vrhnika

JUTRI
29°C
17°C
TOR.
29°C
16°C
6492

Teniški turnir za pokal "Boter"

Zadnjo januarsko soboto (27.1.) je bil na dvoranskih igriščih TK Olimpija v Dravljah organiziran teniški turnir za posameznike. Za organizacijo smo bili zadolženi skoraj vsi prijavljeni, vsak je nekaj pripomogel. Prijavljeni so bili igralci iz občin Vrhnika, Borovnica, Log-Dragomer, Brezovica.

16 igralcev je bilo razporejenih v 4 skupine z 4 igralci, kjer se je igralo po sistemu Round Robin (vsak z vsakim), v zaključne boje je napredoval zmagovalec skupine. Spremljali smo zelo napete obračune kjer so odločale malenkosti.

Zmagovalec turnirja je sicer postal Sašo Oven iz Brezovice, ki je v napetem finalu premagal Boruta Petriča iz Borovnice, 3. mesto sta si razdelila Luka Petkovšek in Simon Japelj (oba iz Ligojne).

Rezultati zaključnih bojev:

Polfinale: Petrič : Petkovšek - 7:6

                  Oven : Japelj - 6:4

Finale: Oven : Petrič - 6:4

Med samim turnirjem nas je z picami razveselil glavni sponzor turnirja Gostilna in pizzerija Boter iz Vrhnike, ki nam je obljubil, da bo turnir postal tradicionalen in še bolj množični, seveda zahvalu gre tudi njemu.

 

Luka Petkovšek

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi