Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
-2°C
-2°C
JUTRI
0°C
-2°C
Deli
3806

Pokal evropskih prvakov pride jutri na Vrhniko

Vrhnika bo to  soboto (9.12.) ovita v zlate barve! K nam namreč prihaja zlati pokal, ki so ga slovenski košarkarji osvojili na letošnjem evropskem prvenstvu! Osvojitev naslova je povzročilo pravo evforijo med mladimi, saj se je vpis v šolo košarke (ter druge starostne kategorije) letos kar podvojil!

Del tega zgodovinskega dogodka bo deležna tudi Vrhnika, saj si boste pokal lahko ogledali ter se z njim fotografirali v soboto, 9.12. od 17:30 ure v dvorani OŠ Antona Martina Slomška, kjer bo obenem potekala tudi moška članska tekma med košarkarji Vrhnike ter Nove Gorice.

Verjamemo, da si boste prav vsi športni navdušenci želeli ogledati pokal in vsaj malo podoživeti trenutek, ki so ga naši zlati košarkarji doživeli ob dvigu pokala v Istanbulu! (kkv)

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij