Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 15.08.2018

pretežno oblačno
V prvem delu noči bodo padavine povsod ponehale. Proti jutru se bo od severa začelo jasniti, po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 17, na Primorskem do 20 °C.
17°C | 29°C
četrtek, 16.08.2018
15°C | 30°C
petek, 17.08.2018
15°C | 30°C
sobota, 18.08.2018
16°C | 32°C
Opozorila
Torek, 14.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
29°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Odlični nastopi Lokostrelcev ŠD VLR Vilijem ......


ŠPORT

| |
15.09.2017      9:20
A A

Odlični nastopi Lokostrelcev ŠD VLR Vilijem na državnem prvenstvuDeli:

Kot vsako leto, se je tudi letos, z državnim prvenstvom, končala uradna sezona lokostrelstva v disciplini 3D. Tokrat je dogodek 9. septembra gostil klub DLLL Snežniška Diana in v okolici gradu Snežnik organiziral tekmovanje po pričakovanjih ter brez zapletov.

V meglo zaviti jesenski soboti, ki je v popoldanskih urah postregla tudi soncem ter tudi z rahlim rosenjem, se je pomerilo preko 160 najboljših lokpstrelcev iz cele države. Barve kluba ŠD VLR Vilijem je zastopalo 13 tekmovalcev različnih kategorij in več kot upravičilo svoj nastop z veliko bero odličij in dobrih uvrstitev. Na koncu smo se veselili naslednjih naslovov:

  • državni prvak ( Liza Z. in Alex P.)
  • vice prvak (R. Nolimal, Pleško R.)
  • vice prvaki ekipno (Kelvišar, Kostanjevec, Pavlin)
  • 3.mesto ( Kostanjevec R., Koželj D.)

Tokrat so se naši tekmovalci še posebej odrezali in pokazali, da v društvu vlada prava tekmovalna kemija in da se dobro dela na vseh nivojih, vse to pa nam prinaša dolgoročno še večje uspehe in zadovoljstvo. Veselimo se  že prihodnjih tekmovanj!

Vabimo vse, ki vas lokostrelstvo zanima, da nas obiščete na spletnih straneh www.vlr-vilijem.com                                                                                                    

Čestitke vsem za nastop in dosežena odličja!!

ŠD VLR Vilijem
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Naš časopis? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Naš časopis
Tržaška cesta 25
Tel:(01) 750 66 38
Naš časopis
Številka: 461
Izšla: 02.07.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.