Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
8°C
3°C
JUTRI
3°C
2°C
Deli
5850

Odlični nastopi Lokostrelcev ŠD VLR Vilijem na državnem prvenstvu

Kot vsako leto, se je tudi letos, z državnim prvenstvom, končala uradna sezona lokostrelstva v disciplini 3D. Tokrat je dogodek 9. septembra gostil klub DLLL Snežniška Diana in v okolici gradu Snežnik organiziral tekmovanje po pričakovanjih ter brez zapletov.

V meglo zaviti jesenski soboti, ki je v popoldanskih urah postregla tudi soncem ter tudi z rahlim rosenjem, se je pomerilo preko 160 najboljših lokpstrelcev iz cele države. Barve kluba ŠD VLR Vilijem je zastopalo 13 tekmovalcev različnih kategorij in več kot upravičilo svoj nastop z veliko bero odličij in dobrih uvrstitev. Na koncu smo se veselili naslednjih naslovov:

  • državni prvak ( Liza Z. in Alex P.)
  • vice prvak (R. Nolimal, Pleško R.)
  • vice prvaki ekipno (Kelvišar, Kostanjevec, Pavlin)
  • 3.mesto ( Kostanjevec R., Koželj D.)

Tokrat so se naši tekmovalci še posebej odrezali in pokazali, da v društvu vlada prava tekmovalna kemija in da se dobro dela na vseh nivojih, vse to pa nam prinaša dolgoročno še večje uspehe in zadovoljstvo. Veselimo se  že prihodnjih tekmovanj!

Vabimo vse, ki vas lokostrelstvo zanima, da nas obiščete na spletnih straneh www.vlr-vilijem.com                                                                                                    

Čestitke vsem za nastop in dosežena odličja!!

ŠD VLR Vilijem

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij