Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 23.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 14 do 19, na vzhodu do 22 stopinj Celzija.
20°C | 34°C
sobota, 24.06.2017
19°C | 35°C
nedelja, 25.06.2017
20°C | 31°C
ponedeljek, 26.06.2017
17°C | 31°C
Opozorila
Četrtek, 22.6.2017 ob 19h
Sredi dneva in popoldne bo v večjem delu Slovenije velika toplotna obremenitev.
20°C
34°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Mlajše deklice do naslova državnih prvakinj ......


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
12.06.2013      18:13
A A

Mlajše deklice do naslova državnih prvakinj na domačem državnem prvenstvu


V soboto, 25.5.2013, je na Vrhniki potekalo državno prvenstvo v ritmični gimnastiki programa A1. Naše tekmovalke so odlično izkoristile prednosti domačega tepiha in so le še potrdile dobro formo iz prvenstvenih tekem. Mlajše deklice brez rekvizita so ponovno dokazale, da so v tej sezoni v svoji kategoriji najboljše v Sloveniji.


Po podeltivi medalj dopoldanskega dela
Po podeltivi medalj dopoldanskega dela
Deli:

Naslov državnih prvakinj so dosegle Maša Gabršček, Neža Podvratnik, Zala Rus, Ula Telban in Ajda GarbajsBronasti medalji pa sta osvojili tudi dve naši sestavi v disciplini parov in trojic. Nina Žižmond in Nastja Podvratnik z obročem v kategoriji kadetinj ter Meta Mramor in Ajda Ratkovič z obročem v kategoriji mladink. 

Po strokovni oceni domačih trenerjev je bila izvedba nastopov naših tekmovalk na prvenstvu najboljša v seriji letošnjih tekem. Neja Kranjec, Manca Mesec, Vesna Pogačar, Maja Skerbinek, Ivana Veronika Troha in Ana Luna Štupica so pri mlajših deklicah kot druga sestava Vrhnike prišle do sedmega mesta. Pri deklicah so Lena Bogataj, Pika Grušovnik, Jitske Hartmans, Iza Lucija Štupica, Urša Troha in Ivona Vukičević le za približno desetinko točke zaostale za stopničkami. Pav tako četrti sta bili Neža Čuk in Ana Jazbinšek pri mladinkah. V popoldanskem delu je med individualnimi nastopi Nastja v zahtevni vaji s kiji osvojila peto mesto. Neža Celarc pa je bila v obeh svojih vajah, z obročem in z žogo, četrta. Vsem tekmovalkam iskrene čestitke!


Rezultati skupinskorezultati individualnoFotografije.

 

Hvala Aljažu Peganu za prisotnost na otvoritvi in spodbudne besede mlajšim rodovom, županu občine Vrhnika Stojanu Jakinu za svečano odprtje tekmovanja in predstavniku Zavoda Ivana Cankarja Danielu Cukjatiju za pomoč pri podelitvi medalj. Hvala našim telovadcem za prikaz svojega znanja na krogih in dvovišinski bradlji ter vrhniškim judoistom.

Zahvaljujemo se vsem staršem, ki so pomagali pri pripravi in pospravljanju prizorišča še posebej mamicam, ki so skrbele za srečelov, postrežbo med tekmovanjem in medicinsko oskrbo. Zelo cenimo pomoč sponzorjev in tistih staršev, ki so se močno potrudili pri pridobivanju sponzorskega materiala. Hvala seveda tudi vsem članom društva in skrbniku objekta Danielu, ki so bdeli nad operativno izvedbo tekme. Tekmo smo izpeljali tekoče in skoraj brez težav. Lepo je videti delo skupine, ki ima jasno zastavljen skupen cilj in kjer vsakdo dobro pozna svojo nalogo. Kapo dol bi rekel Srečko K.

Sponzorji in donatorji:

 • MAK CMC Tehnologija vode
 • Avtotrade Vrhnika
 • Prosaf Vrhnika
 • www.Aleia.si
 • Knjigovez d.o.o.
 • Amadeus Slovenija d.o.o.
 • Zavod Ivana Cankarja Vrhnika
 • Molek d.o.o.
 • Trgovina Kocka
 • Cankarjev hram / Flamingo
 • Komunalno podjetje Vrhnika d.o.o.
 • Medra Telekomunikacije
 • Zavarovalnica Triglav
 • Zavas.
 • Studio Zlata ptica
 • Barjans
 • Ameriške Borovnice Lavrinc
 • Termotom
 • Slaščičarna Berzo
 • IMBA
 • Blagomix Vrhnika
 • Hotel Mantova
 • Doget
 • MSora
 • Vitergin
 • Papirnica pod gradom
 • PetSil
 • Simple frizerski salon
 • Žito
 • Artigo planet domišljije
 • A-Cosmos
 • Ident
 • Pekarna keksarna Adamič Vrhnika
 • SPA Luna
 • Cvetje darila Karmen Vrhnika
 • Kastelic-Dental0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 449
Izšla: 29.05.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 22 23 24 25 26 27 28 29 30 1
24.06.2017 | Kino
Kino Vrhnika: AVTOMOBILI 3, 3D
29.06.2017 | Kino
Kino Vrhnika: CHURCHILL
30.06.2017 | Družabni dogodki
Urbani vrt #6

Bodite prvi pri oddaji mnenja.