Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 11.12.2017

oblačno
Danes bo oblačno, popoldne se bo ponekod oblačnost trgala. V severovzhodnih krajih bo večinoma suho, drugod bodo padavine, ki bodo popoldne slabele in marsikje prehodno ponehale. Meja sneženja bo večinoma nad okoli 1800 m nad morjem. Pihal bo zmeren, ponekod tudi močan južni do jugozahodni veter, ki se bo čez dan še nekoliko okrepil. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 14, ob morju do 16 °C.
0°C | 12°C
torek, 12.12.2017
9°C | 12°C
sreda, 13.12.2017
3°C | 3°C
četrtek, 14.12.2017
3°C | 5°C
petek, 15.12.2017
5°C | 7°C
Opozorila
Ponedeljek, 11.12.2017 ob 6h
Jugozahodnik bo v višjih legah presegal hitrost 100 km/h, ponekod po nižinah pa 70 km/h. Veter bo začel slabeti v noči na torek.
0°C
12°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Mini olimpijada za osnovnošolce


ŠPORT

| |
26.10.2017      9:56
A A

Mini olimpijada za osnovnošolce


Vrhnika, 18. oktober - Športna zveza Vrhnika je tudi letos v sodelovanju z lokalnimi športnimi društvi in ZIC Vrhnika za osnovnošolce organizirala tako imenovano »Mini olimpijado«.


Deli:

Dogajanje je kot v preteklosti potekalo v športnem parku, kjer so se osnovnošolci drugih in tretjih razredov podružničnih šol Bevke in Drenov Grič ter osnovnih šol Ivana Cankarja in Antona Martina Slomška preskušali na vadbenih točkah. Še pred tem pa sta jih zbrane nagovorila predsednik zveze Gvido Mravljak in župan Stojan Jakin. Kot na pravi olimpijadi so uvodoma prisluhnili olimpijski himni, prisostvovali so mimohodu olimpijske bakle, dvignili zastavo in podali zaprisego športnikov. Vsaka ekipa je sodelovala na vadbeni točki osem minut, nato se je pomaknila naprej. Preskušali so se v raznih športih, od tenisa do nogometa, v bazenu jih je čakal celo otroški čarodej. Športno srečanje so sklenili po dobrih dveh urah, v spomin na dogodek pa jim je ostala majčka in medalja. (gt, foto: gt)

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Naš časopis? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Naš časopis
Tržaška cesta 25
Tel:(01) 750 66 38
Naš časopis
Številka: 454
Izšla: 27.11.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.