Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
2°C
-5°C
JUTRI
0°C
-2°C
Deli
8282

Mini olimpijada za osnovnošolce

Vrhnika, 18. oktober - Športna zveza Vrhnika je tudi letos v sodelovanju z lokalnimi športnimi društvi in ZIC Vrhnika za osnovnošolce organizirala tako imenovano »Mini olimpijado«.

Dogajanje je kot v preteklosti potekalo v športnem parku, kjer so se osnovnošolci drugih in tretjih razredov podružničnih šol Bevke in Drenov Grič ter osnovnih šol Ivana Cankarja in Antona Martina Slomška preskušali na vadbenih točkah. Še pred tem pa sta jih zbrane nagovorila predsednik zveze Gvido Mravljak in župan Stojan Jakin. Kot na pravi olimpijadi so uvodoma prisluhnili olimpijski himni, prisostvovali so mimohodu olimpijske bakle, dvignili zastavo in podali zaprisego športnikov. Vsaka ekipa je sodelovala na vadbeni točki osem minut, nato se je pomaknila naprej. Preskušali so se v raznih športih, od tenisa do nogometa, v bazenu jih je čakal celo otroški čarodej. Športno srečanje so sklenili po dobrih dveh urah, v spomin na dogodek pa jim je ostala majčka in medalja. (gt, foto: gt)

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!