Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Danes bo oblačno, dež se bo od severa dopoldne razširil nad vso Slovenijo. Predvsem na Primorskem bodo možne posamezne nevihte. Prehodno bo zapihal severovzhodnik, ob morju pa bo še pihal jugo. Popoldne bo dež od severovzhoda počasi slabel, okoli poldneva bo na Primorskem začela pihati zmerna burja. Hladilo se bo, popoldanske temperature bodo le od 10 do 13, ob morju okoli 18 °C.
16°C | 18°C
nedelja, 21.09.2018
14°C | 30°C
ponedeljek, 23.09.2018
11°C | 25°C
torek, 24.09.2018
13°C | 19°C
sreda, 25.09.2018
4°C | 16°C
Opozorila
Sobota, 22.9.2018 ob 6h
Danes dopoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
16°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Jaka in Gaja tretja na svetovnem pokalu


ŠPORT

| |
26.09.2017      13:22
A A

Jaka in Gaja tretja na svetovnem pokaluDeli:

Letošnja sezona se je pričela za Rock n Roll pare Plesnega kluba M - PLESNO MESTO res hitro. Komajda so končali plesne priprave v Izoli že jih je čakalo prvo tekmovanje v Dolenjskih Toplicah in Svetovni pokal v Budimpešti. Jaka Južnič, ki je rojen na Vrhniki in je kot Vrhničan že postal Svetovni in Evropski prvak, je s svojo novo soplesalko Gajo Malovrh iz Polhovega Gradca tudi to sezono pričel izjemno. V Dolenjskih Toplicah je prepričljivo zmagal med slovenskimi pari, v Budimpešti pa sta na Svetovnem pokalu zasedla odlično tretje mesto.
Jaka: "Glede na konkurenco ter dejstvo, da se je sezona šele začela, je bilo v Budimpešti težko ocenit na katero mesto naju bodo ponesli najini plesni nastopi. Z Gajo sva čez poletje res dobro trenirala in na tekmi sva že prvo kolo odplesala zelo dobro, kazalo je celo, da lahko pričakujeva drugo mesto v finalu. V finalu pa se vse znova premeša in manjša napaka naju je stala drugega mesta, brez napake pa bi bilo dosegljivo tudi prvo mesto. Vendar za začetek sezone je to odlična uvrstitev. Hvala za vso podporo Plesnega mesta, predvsem pa trenerjem Boštjanu Pavčku in Ireni Petan, pa seveda tudi šefoma Marku in Aniti kaj naj rečem … mogoče tole: »Plesno Mesto je zakon«".
Gaja: "Rock n Roll je zakon. Pred rock and roll-om sem trenirala ritmično gimnastiko in plesala na nivoju svoje osnovne šole. Rock n Roll pa je plesala moja mami in ker jabolko ne pade daleč od drevesa je tudi mene prineslo v Rock n Roll vode. Zelo sem vesela, da sva se z Jakom dobro ujela, imava odlične trenerje, klub … in ne nazadnje sva s svojim trdim delom kmalu prišla zelo visoko, tudi tokrat v Budimpešti. Želim si, da naju tudi v bodoče plesni koraki in akrobacije popeljejo na stopničke, še bolj pa se veselim vseh nastopov, snemanj z Modrijani, Čuki in v raznih TV oddajah. Pa sej vam pravim »Rock n Roll je zakon«."
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Naš časopis? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 462
Izšla: 27.08.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
September 22 23 24 25 26 27 28 29 30 1
25.09.2018 | Umetnost
CANKAR V ČASU
27.09.2018 | Kino
Filmsko dopoldne: VSI VEJO
22.09.2018 | Kino
Kino Vrhnika: SKRIVNO ŽIVLJENJE MAČK 3D
22.09.2018 | Kino
Kino Vrhnika: MOJ KUŽA PATRICK
23.09.2018 | Kino
Kino Vrhnika: CHRISTOPHER ROBIN
23.09.2018 | Kino
Kino Vrhnika: NA OBALI CHESIL
25.09.2018 | Umetnost
CANKAR V ČASU

Bodite prvi pri oddaji mnenja.